A teraz idziemy na… „Wesele”. Grupa Caprii wyrusza podbić weselne parkiety! Przekonaj się już teraz!

Od ostatniego utworu pt. „Na TikToku” minął zaledwie miesiąc z hakiem a grupa Caprii już prezentuje swój nowy singiel promujący debiutancki album.

Najnowsza propozycja nazywa się „Wesele”. Ta jakże muzycznie taneczna nowość to istne weselne szaleństwo. W utworze gra praktycznie wszystko: od świetnie dobranego aranżu, poprzez zabawny tekst a skończywszy na morale, którym jest dobra zabawa.

Jak wiadomo, pandemia spowodowana koronawirusem uniemożliwia nieco uroczystości weselne, ale zespół Caprii swoim przebojem zaprasza na wesele w domu. Wyrażenie „weselić się” oznacza „radować się” i ten utwór doskonale się w nie wpisuje. Zabawny, lecz poniekąd z życia wzięty tekst pobudza szare komórki i uruchamia wyobraźnię, która pokazuje nam weselną salę i gości tłum.

„Wesele” to utwór, który z pewnością powinien znaleźć się na playliście (nie tylko tej weselnej) obok takich produkcji jak: „Mama ostrzegała” czy „Ona by tak chciała„. W produkcji zespołu Caprii drzemie ogromny potencjał. Grupa po raz kolejny udowodniła, że dopiero się rozkręca a fanów czeka jeszcze nie jeden efekt 'wow’.

Podsumowując: Propozycja promująca debiutancki album formacji trwa blisko 5 minut, ale zdecydowanie warto poświęcić ten czas na jej posłuchanie. Nogi przy tym przeboju aż same rwą się do tańca, niezależnie od godziny: czy jest to dziewiąta rano czy późna noc.

Kapela Caprii stworzyła hit, który – mamy nadzieję – stanie się nowym hymnem wesel. Warto dodać, że za produkcję utworu odpowiada Levelon (zespół Menelaos). Rozpoczęcie współpracy z Wojtkiem było strzałem w dziesiątkę. Ponownie otrzymaliśmy produkcję, przy której jednorazowy 'replay’ nie wystarczy.

W imieniu redakcji gratulujemy tak wysokooktanowego hitu i życzymy jak najwięcej sukcesów oraz czekamy na kolejne, tak szalone oraz gorące produkcje!

Na łamach naszego portalu prezentujemy Wam tę jakżwe wyborową nowość!


Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Back to top button


iskar droga

pobierz aplikację