Ah co to za koncert! Turcja dała się porwać muzyce disco polo wszystko za sprawą zespołu…

Coraz częściej wokaliści disco polo postanawiają podzielić się wspólnie z mieszkańcami innych krajów swoimi produkcjami muzycznymi.

Zespół Spontan oraz DiscoBoys znani są z pełnych energii produkcji disco polo m.in. „Złote karoce”, „Brunetki” oraz „Ona dziś nie chciała” natomiast zespół Spontan wszystkim jest znany z utworów m.in. „Tylko o Tobie„, „Ruda” czy też „Oczy czarne”.
Panowie prócz wspólnego muzycznego projektu, który został stworzony z czystego wielkiego poczucia humoru oraz wielkiego dystansu do muzyki postanowili stworzyć muzyczny projekt pod nazwą Bagno!

Wokaliści nie tylko prężnie wspólnie działają muzycznie, ale również poza sceną się przyjaźnią.
Artyści disco polo bardzo ściśle prowadzą swoje social media, przy czym zżywają się ze swoimi fanami. Kamil Kossakowski znany wszystkim tiktoker i Damian Gwiazdowski postanowili wyruszyć w wielką podróż!

Wokaliści disco polo w dalszym ciągu nie przestają zaskakiwać, postanowili zrobić drobny koncert w samej Turcji!

Kamil Kossakowski znany wszystkim jako DiscoBoys oraz Damian Gwiazdowski – Spontan w dalszym ciągu ściśle działają z muzyką.
Podczas wielkiej wyprawy do Turcji wokaliści disco polo prócz formy relaksu przygotowują dla swoich fanów wielką niespodziankę, która z pewnością spodoba się wszystkim.

Niespodzianek co prawda nie brakuje, oba zespołu postanowili czysto spontanicznie wykonać jedną z najbardziej porywających produkcji muzycznych jaką jest utwór pt. „Cyganeczka Zosia„.
Na umieszczonym nagraniu widać jak turyści dali się porwać muzyce, co wskazuje na to iż polskie produkcje sięgają na bardzo daleką skale a parkiet przy wykonaniu młodych artystów aż zapłonął.
Forma VIDEO mówi sama za siebie, iż przy takowych brzmieniach nie ma podpierania ścian.


Przeboy

Klaudia Bemler

Czelo po co mi to było

Radio FTB

Disco Polo

Back to top button


iskar droga

pobierz aplikację