Andrzej Marcysiak (Andre) zadebiutuje w znanym serialu! Odcinek już w najbliższą sobotę!

Sobota zapowiada się na prawdę obiecująco! Fani serialu „Wesele z piekła rodem” będą mogli zobaczyć Andre w roli aktora!

Andrzej Marcysiak czyli Andre to człowiek o wielu talentach. Potrafi doskonale śpiewać oraz grać na różnych instrumentach co nie raz już udowodnił swoim fanom podczas koncertów. Ma doskonały talent do rozruszania każdej imprezy, nawet tej z najbardziej sztywnym towarzystwem. Andre na scenie muzycznej zadebiutował w 2008 roku. Jego pierwszy utwór, który pojawił się w sieci to piosenka pt: „Uśpione niebo„, która została opublikowana na jego oficjalnym kanale YouTube 11-tego maja 2013 roku. Od tamtej pory jego kariera rośnie każdego dnia.

Nie dość, że doskonały muzyk to również super aktor! Wokalista disco polo otrzymał rolę w znanym serialu telewizyjnym!

Obecnie Adnre jest jednym z najpopularniejszych muzyków gatunku disco polo. Jego utwory zdobywają listy przebojów a teledyski przekraczają miliony odsłon w Internecie.

Andre został zaproszony do roli w popularnym serialu „Wesele z piekła rodem”.
Odcinek z udziałem wokalisty będzie można obejrzeć już w najbliższą sobotę 6-tego listopada na antenie telewizji POLOTV o godzinie 20:00. Tego nie można przegapić. Na łamach naszego portalu udostępniamy oficjalne video zaproszenie od samego Andre na w/w odcinek serialu „Wesele z piekła rodem”.


Przeboy

Klaudia Bemler

Czelo po co mi to było

Radio FTB

Disco Polo

Back to top button


iskar droga

pobierz aplikację