Andrzej Piaseczny (Piasek) wypowiedział się na temat disco polo oraz Sylwestra z TVP.

Przebój roku 2021

Piasek głośno mówi o muzyce disco polo i sylwestrze marzeń z dwójką. Jego wypowiedź zdziwiła wszystkich.

Andrzej Piaseczny czyli po prostu Piasek. Polski Artysta, który jest bardzo cenioną postacią muzyczną. Jego utwory słuchają mniejsi i więksi fani. Piasek tworzy muzykę pop. Jego kawałki potrafią dopasować się nawet do wybrednych odbiorców. Jakiś czas temu Piasek został wyrzucony z programu telewizji polskiej „The Voice Of Poland” po tym jak wypowiedział się publicznie na temat jednej z partii politycznych.

Piasek zapytany w wywiadzie o muzykę disco polo oraz to, że telewizja TVP zorganizowała sylwestra głownie z tym gatunkiem odpowiedział:

– Wszystko zależy od tych, którzy nas odrobinę „formatują”. Jeśli dostajemy propozycję złożoną tylko i wyłącznie z disco polo, to oglądamy tylko i wyłącznie disco polo. Więc te pretensje proszę zgłaszać do człowieka, który usunął się z listy kwarantanny – powiedział Piasek.

Klasa w pełnej okazałości. Wokalista, który nie ocenia ludzi po tym jakiej muzyki słuchają.

– Wybierajmy rzeczy, które lubimy i sprawiają nam przyjemność. Jestem daleki od takiego stwierdzenia, że weźmy odwet i nie zapraszajmy disco polo. Skoro są ludzie, dla których to jest dobra zabawa, to i im należy się dobra zabawa. Tylko proporcje powinny być inne. Ale jestem ostatnim człowiekiem, który dzieliłby sztukę na tę pisaną wielką literą „S”, mniejszą, średnią i zupełnie malutką. To jest rozrywka przede wszystkim, więc to ma być dla ludzi. – Dodał Piasek.

Piaskowi można śmiało pogratulować inteligencji oraz tego, że nie ocenia ludzi po tym jakiej muzyki słuchają. Swoją wypowiedziom zdziwił nawet wielu krytyków muzyki disco polo. Zdaniem Piaska jest to muzyka do zabawy i dla ludzi, a skoro ludzie jej słuchają to znaczy, że jest potrzeba.

Źródło: gwiazdy.wp.pl


Intense

Przeboy

Klaudia Bemler

Czelo po co mi to było

Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Back to top button


iskar droga