Arek Kopaczewski w legendarnej produkcji. Wielki przebój disco polo z lat 90’tych w nowym brzmieniu!

Arek Kopaczewski to jeden z najbardziej przyjemnych dla ucha wokali na rynku muzyki tanecznej. Jego wokalny aksamit zaraża wszystkich w bardzo szybkim tempie!

Talent Arka Kopaczewskiego z każdym to dotychczas wydanym utworem wprowadza słuchaczy w wielką neostalgię. Jego fantastyczna osobowość karierę muzyczną rozpoczęła od początkowych imprez okolicznościowych, w których aksamitny głos mógł wylecieć na szerokie parkiety taneczne.

Wesela i bankiety były dla niego jedynie rozrywką, poza tym ciągle myślał o własnym repertuarze.
I tak w 2009 roku, pod pseudonimem Arass, udało mu się wydać pierwszą piosenkę pt. „Balujemy”. Jej producentem i aranżerem był Piotr Kiełczykowski znany również jako Vanfire.
Ten wybitnie uzdolniony artysta w żadnym momencie nie zwątpił w swoje marzenia, które jak słychać wybijają go niczym fale na morzu.

Dla niego nie ma rzeczy niemożliwych, Arek bardzo chętnie podnosi sobie poprzeczkę muzyczną przy których pozwala sobie wracać do najtrudniejszych do wykonania produkcji disco polo od legendarnych zespołów disco polo.
Podczas zapoznania się z kanałem muzycznym Arka Kopaczewskiego fani mają możliwość przeniesienia się w muzyczną podróż w czasie. To właśnie w tym miejscu każdy może znaleźć swoją ulubioną produkcję w wykonaniu Arka.

W mediach społecznościowych pojawiło się wielkie odświeżenie produkcji Tia Maria pt. „Hymn młodości” w wykonaniu Arka Kopaczewskiego oraz przesympatycznej koleżanki z zespołu Magdy M.

Tak przyjemnie dawno na rynku muzyki tanecznej nie było, sięgnięcie po repertuar od samej Tia Marii z pewnością do łatwych nie należało.
Arek do wspólnego wykonania produkcji pt. „Hymn Młodości” autorstwa Tia Marii postanowił zaprosić swoją koleżankę po fachu Magdę M. – która wspólnie z wokalistą działa prężnie w zespole Optima grając na weselach oraz najróżniejszych imprezach okolicznościowych.

Trzeba przyznać iż wykonanie tych dwóch aksamitnych głosów jest bardzo przyjemne i nie kończy się na jednorazowym odtworzeniu utworu wykonanego w duecie.
U boku Arka Kopaczewskiego nie ma słabych głosów, on doskonale potrafi sobie dobrać doborowe towarzystwo do wbicia w ziemię wszystkich słuchaczy.
Pomimo iż większość utworu śpiewa koleżanka po fachu Arka Kopaczewskiego, to dowód na to iż zespół Optima oraz solowa kariera Arka Kopaczewskiego w każdym calu sięga na najwyższe podium muzyczne.


Przeboy

Klaudia Bemler

Czelo po co mi to było

Radio FTB

Disco Polo

Back to top button


iskar droga

pobierz aplikację