Artyści disco polo w popularnym show. Ich mroczne sekrety zostały ujawnione!

Przy okazji artykułu o zaślubinach wokalisty zespołu Fires, Łukasza, wspominaliśmy, że artysta dla fanów przygotowuje niespodziankę, w którą zaangażowany został również Szymon z grupy Pozytywnie albo Wcale.

Niespodzianka po miesiącach oczekiwania wreszcie ujrzała światło dzienne. Przedstawiciele w/w zespołów wzięli udział w programie randkowym „Randka” dostępnym na niedawno powstałej platformie WOW.

Wielu fanów interesuje się życiem prywatnym artystów disco polo. Łukasz oraz Szymon „PAW” przy okazji występu w programie zdradzili kilka tajemnic ze swojego życia m.in co robią w wolnych chwilach oraz jak jest ich typ wymarzonej kobiety. Z trwającego 20 minut odcinka możemy również dowiedzieć się jaką piosenkę zaśpiewałby Szymon swojej ukochanej, a także poznajemy historię powstania przeboju „Wyśniona dziewczyno” zespołu Fires. Kandydaci musieli zmierzyć się z dość trudnym pytaniem dotyczącym króla disco polo. To jednak nie wszystkie sekrety, które ujrzały światło dzienne.

Zapraszamy do obejrzenia emocjonującego odcinka programu „Randka” z udziałem gwiazd disco polo, którzy swoimi utworami rozbawiają nas na koncertach. Jak wokaliści poradzili sobie w programie i który z nich skradł serce 25-letniej uczestniczki? Sprawdź już teraz.

Życzymy miłego seansu.


Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Back to top button


iskar droga

pobierz aplikację