Artysta disco ocenia młode talenty! Nowe show będzie hitem tegorocznych wakacji!

Na początku maja na łamach naszego portalu prezentowaliśmy zdjęcia prosto z planu najnowszego teledysku artysty disco polo, Swingera pt. „Dawaj mała”. Klip do utworu przypomina popularny talent-show.

W połowie maja, artysta zaprezentował swoim fanom piosenkę, która była hołdem skierowanym na cześć częściowego zniesienia obostrzeń. „All Inclusive” w przeciągu dwóch tygodni zyskała ponad 36 tysięcy wyświetleń oraz ogrom pozytywnych opinii. Produkcja jest zwiastunem lepszego jutra.

Obostrzenia częściowo zostały zniesione, a więc aby wszystko odbyło się „All Inclusive” Swinger postanowił kuć żelazo póki gorące i zaprezentować światu swoje najnowsze dzieło pt. „Dawaj mała”.

Jak na styl Swingerowski przystało, produkcja jest niezwykle taneczna a także zabawna pod względem tekstowym, który jest bardzo łatwy do zapamiętania. Skoczna aranżacja sprawia, że nie sposób jest powstrzymać się od tańców podczas tej produkcji.

Singiel „Dawaj mała” idealnie sprawdzi się na dyskotekowych deskach, może być zadedykowany specjalnie dla wszystkich kobiet szalejących na parkiecie. Do utworu powstał zabawny klip stworzony przez firmę Collabo Pictures. Teledysk inspirowany jest popularnym programem telewizyjnym. Całość ogląda się bardzo fajnie, a utwór jest niezwykle pozytywny.

Warto dodać, że Swinger właśnie rozpoczął zdjęcia na planie nowego teledysku do utworu „Ja i ona”, którego premiera odbędzie się już wkrótce. Jest to historia pewnej pary, która…? Odpowiedź niebawem!

Oto kilka z nich.

Podsumowując: Dawaj mała” to propozycja, w której Swinger powraca do początku swojej działalności. Produkcja idealnie współgrałaby podczas miksowania z debiutanckim kawałkiem wydanym w 2019 roku. Oba te utwory są stworzone w podobnym stylu oraz klimacie. Zarówno tytuł utworu jak i treść znakomicie łączy się nie tylko z debiutanckim singlem artysty, ale praktycznie z każdą, imprezową piosenką, przy której publika szaleje. Można powiedzieć, że ta propozycja to kolejny hymn wszelakich zabaw, skierowany głównie do kobiet. Wyrażenie „Dawaj mała” pasuje niezależnie od sytuacji – „[…] chodź na parkiet; dawaj mała zatańczymy; dawaj mała, opowiadaj„. Życiowy utwór okraszony humorem.

Ponadto, produkcja „Dawaj mała” to dopiero początek. Obecnie trwają prace nad kontynuacją utworu. Czy to oznacza, że możemy się spodziewać całej serii połączonej w jedną historię? Tymczasem zapraszamy do wysłuchania oraz obejrzenia szalonego klipu najnowszej, wakacyjnej propozycji!

W związku z premierą na fanpage’u Swingera trwa konkurs z atrakcyjnymi nagrodami (klik).


Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Back to top button


iskar droga

pobierz aplikację