Artysta disco polo uczestnikiem awantury w klubie! Wiemy, jak doszło do zdarzenia.

Przebój roku 2021

Bartek Mrozek to młody pochodzący z województwa mazowieckiego, wokalista który fanom tanecznej muzyki dał się poznać w 2019 roku wydając utwór „Gdzie Twoje maniery?”.

Produkcję premierowo odtworzono blisko 60 tysięcy razy. Wskutek niedogodności, przebój zniknął na chwilę z sieci, a następnie zagościł ponownie na oficjalnym kanale artysty.

Z początkiem listopada 2020 na łamach naszego portalu pisaliśmy, iż Bartek Mrozek stał się uczestnikiem dramy zadając przy tym pytanie czy wyjdzie cało z opresji. Fani byli ciekawi jak potoczy się sprawa z tytułową awanturą.
Po ponad roku od informacji, którą Bartek podzielił się z fanami sprawa wyszła na jaw. Wokalista uchylił rąbka tajemnicy.
30 grudnia 2021 roku na kanale artysty pojawiło się oficjalne oświadczenie dotyczące tej sprawy. Mowa tutaj oczywiście o najnowszej produkcji pt. „Ej mała, nie rób dramy”.

Najnowsza produkcja opowiada historię zauroczenia miłosnego do dziewczyny, która wybrała się do klubu wraz z koleżankami. Na miejscu jest adorowana przez młodego chłopaka z którym – najprawdopodobniej – spędziła upojną noc.


Przy produkcji piosenki pracowało wiele osób, począwszy od Rafała Kosewskiego, lidera zespołu Maestro, który napisał zarówno tekst jak i muzykę. Aranżację „Dramy” Bartek zleciał Jankowi Kubackiemu. Nagranie wokalu odbyło się u Mateusza Bancerza ze Studia S2 w Puławach, zaś jego masteringiem zajął się znany producent, współwokalista zespołu Menelaos, Wojtek Sarwa. 

„Ej mała nie rób dramy” to utwór, do którego scenariusz napisało samo życie, a przedstawiona sytuacja może przydarzyć się każdemu z nas. Chwytliwa i świetnie zrobiona aranżacja a także taneczny, lekki klubowy beacik sprawia, że od razu chce się pójść na imprezie w tany. Komentarze pod produkcją świadczą o klasie i gracji, z jaką została stworzona. Wśród opinii znajdują się również te wystawione przez znanych muzycznych twórców. Fani doceniają przede wszystkim taneczne brzmienie i wpadającą od pierwszych minut linię melodyczną, która z pewnością na długo zostanie w pamięci.

Piosenka została wydana w formie lyrics-video, dzięki czemu fani mogą razem z Bartkiem pośpiewać ten przebój. Za oprawę tekstowo-wizualną na video odpowiedzialny jest Łukasz Spaczyński, z firmy Ultimate Media. I to dzięki niemu mamy możliwość po kolei prześledzić tekst, nauczyć się go, by potem wspólnie podśpiewywać na dyskotece.
Na łamach naszego portalu przedstawiamy Wam najnowszą propozycję od Bartka Mrozka. A jak zdradził nam sam autor – „Ja się dopiero rozkręcam”.


Intense

Przeboy

Klaudia Bemler

Czelo po co mi to było

Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Back to top button


iskar droga