Asia Korycka liderka zespołu Red Queen u boku największej gwiazdy!

Asia Korycka znana wszystkim jako liderka pełnego energii zespołu jakim jest Red Queen!

Produkcje muzyczne w wykonaniu zespołu Red Queen w szybkim tempie zostają ciepło przyjęte przez fanów muzyki disco polo.
Asia Korycka nie tylko świetnie spełnia się muzycznie, ale co najważniejsze w wolnych chwilach poświęca czas dla najbliższych co można zaobserwować na medialnym profilu Asi Koryckiej.

Zespół Red Queen na swoim koncie posiada pełne energii utwory m.in. „Przez Ciebie mam zranione serce„, „Za Tobą szalałam, w Tobie się kochałam” czy też „Jestem jedna na milion”.
Pełna uroku osobistego wokalistka bardzo dokładnie pielęgnuje swój medialny profil, gdzie świetnie nawiązuje bliższe relację z fanami.

W mediach społecznościowych Asia Korycka postanowiła umieścić fotografię z największą gwiazdą, w której z pewnością po dziś dzień kocha się miliony kobiety!

Wokalistka disco polo miała wielkie szczęście bacznie stanąć u boku przystojnego wokalisty jakim jest Bartosz Wrona twórca największego hitu jakim jest utwór pt. „Ty jedna na milion”.
Pod umieszczonym wpisem na profilu gwiazda disco polo nie mogła się oprzeć i postanowiła umieścić wymowny wpis, który rzucił światłem na wszystko.

Wszystko wskazuje na to iż nie tylko Asia Korycka jako młodziutka nastolatka dała się ponieść największej produkcji Bartka Wrony, takowych kroków z pewnością było dużo więcej.
Zdradzenie małej tajemnicy wielkiej ilości odbiorców z pewnością sprawiła pojawienie się największego uśmiechu.

„Z tym człowiekiem mam bardzo miłe wspomnienia, pamiętam jak śpiewałam „Jedna na milion” z dezodorantem w ręku tańcząc do lusterka.
Nie sądziłam wtedy że zagramy razem w dodatku wspólnie pomagając.
Bartku pozdrawiam i do następnego.”

Wokaliści bardzo często biorą udział w charytatywnych koncertach, które mają na celu wielką pomoc osobą potrzebującym, przy czym często jest tak iż w małym dodatku artyści mają okazję poznać swoich ulubieńców z najróżniejszej sceny muzycznej.

źródło: Asia Korycka


Przeboy

Klaudia Bemler

Czelo po co mi to było

Radio FTB

Disco Polo

Back to top button


iskar droga

pobierz aplikację