Bartek D-BOMB po 12-stu latach małżeństwa rozwiódł się z żoną!

Wokalista i lider zespołu D-BOMB rozwiódł się z żoną! To był cichy i szybki proces rozwodowy.

Twórca wielkiego hitu „O Ela Ela” po rozwodzie! Sprawa rozwodowa trwała zaskakująco szybko!

D-Bomb to zespół, który na scenie muzycznej istnieje od 1997 roku, choć założony został rok wcześniej. Do powstania zespołu przyczynili się bardzo muzykalni bracia Bartosz i Jarosław Padyasek, którzy wnieśli świeży powiew do polskiej muzyki tanecznej. Zespół wykonuje muzykę typu dance i disco polo.

Założycielami bandu byli Bartosz i Jarosław Padyaskowie, którzy stworzyli bardzo zgrany duet. Do największych hitów D-Bomb należą piosenki takie, jak „Złoty deszcz”, „O Ela, Ela”, „Zielony kapelusz”, czy „Daj mi ciało”.
W 2013 roku zespół nagrał nową płytę, a stało się to po 7-letniej przerwie.
Na stronie internetowej zespołu można sprawdzić rozpiskę koncertów, obejrzeć galerię i posłuchać największych hitów zespołu.

Bartek, lider zespołu D-BOMB i jego była małżonka zachowali wielką klasę podczas sprawy rozwodowej!

Zespół D-BOMB jak i jego obecny wokalista Bartosz stał się obiektem zainteresowań fanów, którzy uważnie śledzą jego życie prywatne w mediach i portalach społecznościowych. Na jego instagramie pojawiła się informacja, o której odpowiedz pytało mnóstwo fanów. Bartek po 12-stu latach małżeństwa rozwiódł się z żoną.
Sprawa rozwodowa w ich przypadku to była jedynie formalność i trwała zaledwie 22 minuty. Byli małżonkowie rozstali się w przyjacielskich relacjach.


Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Back to top button


iskar droga

pobierz aplikację