Będą szkody na wysoką skalę! Coco Boyss ponownie wjeżdża na salony!

Kiedy w lipcu ubiegłego roku w serwisie YouTube zadebiutował zwiastun teledysku „Wóda, wóda, koks” zespołu Coco Boyss słuchacze zostali zaskoczeni dawką dobrego, klubowego brzmienia, a w komentarzach powstał ogromny boom z opiniami, wśród których nie brakowało ciepłych słów. Sama zapowiedź zrobiła wrażenie.

23 lipca 2020r. utwór ujrzał światło dzienne. Głównym atutem, którzy fani ubóstwili okazał się mocno prestiżowy klip wyprodukowany przez firmę Stykky Media.

Po sukcesie debiutanckiej piosenki, tarnobrzeska grupa szybko wydała kolejną propozycją, w której nie brakowało prestiżu – „Rolex, Rolex, Flex„. Podobnie jak w przypadku poprzedniej produkcji, ten również zyskał sympatię wśród słuchaczy. Na początku b.r. światło dzienne ujrzała produkcja pt. „Dziewczyna w Gucci„, która po dziś dzień została w bazie YouTube wyświetlona grubo ponad 3 243 199  wyświetleń. Na punkcie tej propozycji fani oszaleli z zachwytu okrzykując ją królem parkietów.

Coco Boyss jednak nie pozostawia wiernych słuchaczy bez nowych propozycji. Zespół na swoje socialmedia wstawia co chwilę zdjęcia zza kulis, które świadczą, że nadchodzi wielka produkcja.

Za produkcję teledysku odpowiada ponownie studio Stykky Media. Z pewnością klip będzie zrealizowany z wielkim rozmachem. Powyższe zdjęcia sugerują, że w klipie, jak na formację przystało, zobaczymy seksowne modelki, wysokiej klasy auta, szampana a także szpadę. Z pewnością będzie prestiżowo i niezwykle grubo.

Będzie grubo, efektownie i z klasą! Szykuje się wysokooktanowa propozycja, która prawdopodobnie pozamiata niejeden parkiet! Efekty już wkrótce.

W oczekiwaniu na kolejną nowość od grupy Coco Boyss prezentujemy remix debiutanckiego utworu oraz przypominamy ostatnią szaloną produkcję.


Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Back to top button


iskar droga

pobierz aplikację