Bliźniaczki Chojnackie wyszły przed szereg! Wszystko za sprawą nowej zmiany.

Iza oraz Daria to jedne z najbardziej wybuchowych dziewczyn na rynku muzyki tanecznej. Potencjał tych dwóch ognistych kobiet sięga zenitu, one nie tylko świetnie się prezentują ale również wiedzą jak trafić w serca słuchaczy.

Bliźniaczki Chojnackie znane wszystkim doskonale z największych scen muzycznych oraz najróżniejszych programów telewizyjnych.
Pomimo iż ich potencjał na samym początku poświęcony był głównie modelingowi oraz występom na największych czerwonych dywanach to z każdą to chwilą wpadały na całkowicie nowe pomysłowe przedsięwzięcia.
Iza oraz Daria pełne uroku osobistego piękne kobiety, które mają na swoim koncie udział w największych produkcjach kinowych, występach w klubie czy też największą rekreację modelingu.

Bliźniaczki Chojnackie postanowiły pogodzić grę aktorską z muzyką oraz modelingiem.
Stworzyły wspólnymi siłami kawałek disco polo, który po dziś dzień jest pełną energii produkcją.
Utwór pt. „Ale teraz” buja wszystkich nie tylko na najróżniejszych imprezach, ale równieżw serwisach muzycznych jakim jest YouTube.

Siostry Chojnackie prócz dotychczasowych aktywności aktorskich oraz modelingu świetnie odnajdują się na parkietach klubowych! Nowość z ich udziałem jest czymś niesamowitym.

Bliźniaczki Chojnackie postanowiły rozpalić wszystkich słuchaczy dobrych brzmień całkowicie nowym projektem jakim była nowa twarz Izy oraz Darii pod pseudonimem artystycznym DJ Twins Chojnackie.
Pełne temperamentu kobiety swoją osobością na parkietach klubowych sieją ogromne zamieszanie!

Na ich występ przychodzą największa liczba klubowiczów, którzy w bardzo szybkim tempie dają się ponieść muzyce.
Prócz klubowego grania dziewczyny również prowadzą wirtualną zabawę, a muzyczne miejsce znajduje się na oficjalnym profilu Bliźniaczek .
Relacja z jednego z wielu koncertowych wydarzeń wbija wszystkich w ziemię Face Olszyn z pewnością to muzyczne wydarzenie zapamięta na bardzo długi czas!


Przeboy

Klaudia Bemler

Czelo po co mi to było

Radio FTB

Disco Polo

Back to top button


iskar droga

pobierz aplikację