Byli członkowie zespołu Shantel założyli własny zespół! Premiera od grupy Nieprzespana noc!

Nowość od nowego zespołu, który z prawdziwą petardą wkroczył w branżę disco polo!

Ten zespół zgarnie w przyszłości wiele nagród. Na łamach naszego portalu narodziła się nowa gwiazda muzyki tanecznej czyli grupa o nazwie Nieprzespana Noc. Pięcioosobowy zespół z Rzeszowa, który specjalizuje się w imprezach weselnychCo ciekawe dwaj członkowie zespołu Kamil (perkusja) oraz Kamil (klawisze) to również byli członkowie zespołu Shantel.

Zespół NIEPRZESPANA NOC to grupa pięciu szalonych osobowości, które doskonale odnajdują się na scenie, bawiąc przy tym gości do samego rana!
Wspólna energia i pasja do muzyki nadaje niesamowity klimat, który na pewno zostanie na długo w pamięci.

Grupa Nieprzespana noc w swoim składzie ma gwiazdy z zespołu Shantel! Nowość pt: „Takiego Janicka”

W naszym repertuarze nie brakuje światowych hitów, ale też naszych, polskich kawałków bez których żadna impreza nie może się odbyć. Całość oprawy wykonujemy na żywo, abyście poczuli tę moc razem z nami i dali się ponieść zabawie przy kawałku dobrej muzyki.
Przekonaj się sam i zaproś nas na swoje przyjęcie weselne, imprezę firmową, studniówkę, lub wszędzie tam gdzie potrzebujesz oprawy muzycznej
– Opowiedział naszej redakcji Kamil Flisiak klawiszowiec zespołu oraz były członek grupy Shantel.

Dziś na łamach naszego portalu prezentujemy ich pierwszy teledysk do coveru pt: „Takiego Janicka„. Góralskie rytmy to coś co idealnie sprawdza się na imprezach weselnych.


Przeboy

Klaudia Bemler

Czelo po co mi to było

Radio FTB

Disco Polo

Back to top button


iskar droga

pobierz aplikację