Cezary Pazura wypowiedział się na temat disco polo recytując teksty znanych utworów.

Przebój roku 2021

Znany polski aktor Cezary Pazura recytował teksty piosenek disco polo. Jego interpretacja popularnych hitów zaciekawiła widzów.

Coraz więcej celebrytów głośno wypowiada swoje zdanie na temat muzyki disco polo. Nie tak dawno publikowaliśmy artykuł dotyczący Ewy Bem, która nie przepada za tą muzyką, według wokalistki to nawet nie jest muzyka. W przypadku kolejnego celebryty jakim jest Cezary Pazura jest zupełnie inaczej. Aktor uważa, że każdy ma swój gust, a gustach nie powinno się dyskutować. Sam osobiście nie słucha tej muzyki, lecz wokaliści nurtu disco polo to bardzo miły i pozytywne osoby.

Pod tym materiałem pojawiło się wiele pozytywnych komentarzy. Czy znany celebryta lubi muzykę taneczną?

Dodatkowo na swoim vlogu, który prowadzi od wielu lat na łamach portalu YouTube wyrecytował teksty znanych utworów disco polo i przeanalizował każdy z nich.
Na pierwszy ogień poszedł kawałek pt. „Ona by tak chciała” Ronnie Ferrari. Kolejnym z tekstów był utwór zespołu After Party „Ona lubi pomarańcze„, a na sam koniec jeden z największych hitów zespołu Extazy „Kakao„.

Cezary Pazura nie naśmiewał się z piosenek disco polo. Recytując ich teksty próbował zrozumieć jakie przesłanie ma w sobie każdy z wybranych utworów oraz jaki jest fenomen tej muzyki. Jak mu poszło? Poniżej zamieszczamy materiał video z kanału Cezarego Pazury.


Intense

Przeboy

Klaudia Bemler

Czelo po co mi to było

Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Back to top button


iskar droga