Cisza przed wielką burzą! Kamil Chludziński lider zespołu Extazy przestał milczeć.

Pożegnanie lata przywitanie nieco chłodniejszych dni jest momentem na rozgrzanie wszystkich do czerwoności. Kamil Chludziński lider zespołu Extazy postanowił zdradzić swój plan na przyszłość.

Zespół Extazy wie doskonale jak uszczęśliwić swoich fanów, by nie poczuli wielkiego zaniedbania pod kwestią najgorętszych informacji.
Wokalista wraz ze swoim zespołem napotkał wiele trudności, które musiał stawić czoła.
Pomimo kilku podłożonych kłód pod nogi wokalista disco polo w żadnym stopniu nie zamierzał się poddać, z każdą to chwilą oraz dniem staje się mocniejszy co daje mu większą motywację do walki oraz rozkręcaniu muzycznej lokomotywy.

Twórca największych przebojów m.in. „Patrzę sercem”, „Noc taka czarna„, „Chciałem być” czy też „Tylko moja dziewczyna”. Na koncerty zespołu Extazy przychodzą największe tłumy fanów muzyki disco polo.
Media społecznościowe w żadnym stopniu nie zamierzają milczeć w przypadku pełnego energii wokalisty disco polo.

Lider zespołu Extazy postanowił zdradzić wszystkim fanom o swoich najcenniejszych kartach, które z pewnością okażą się jedną z najbardziej oczekiwanych momentów w branży muzyki disco polo.

Extazy za pomocą swojego oficjalnego profilu społecznościowego jakim jest Facebook przekazał wszystkim złotą informację, która rzuci całkowicie inne światło na chłodniejsze dni.
Kamil Chludziński zdradził iż jeszcze w tym roku sympatycy muzyki tanecznej będą mieć okazję przywitać kolejną oficjalną płytę od zespołu Extazy.

Muzyczny krążek z pewnością będzie kolejną wielką petardą, która wbije wszystkich w ziemię.
Prócz wydania oficjalnego krążka nie może braknąć najnowszych utworów, do których z pewnością pojawi się gorący teledysk!
Zespół Extazy dotychczas nigdy nie zawiódł swoich fanów, a produkcje zyskują z każdym dniem na wielkiej popularności która w szybkim tempie okazuje się największym hitem w serwisach muzycznych.

„Cisza przed wielkim pierd.
Jeszcze w tym roku kolejna płyta od zespołu Extazy oraz dwie nowości.
Ps. Będzie mocno GWARANTUJE”
Zespół Extazy

źródło: facebook.com/zespolextazy


Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Back to top button


iskar droga

pobierz aplikację