Co za projekt! Zespół Minimal i Fundacja Rodziny Czarneckich we wspólnym projekcie „Podzielmy się dobrocią”.

Jak zwykle Zespół Minimal znowu zaskoczył branże disco polo i nie tylko. Tym razem przygotował niesamowitą niespodziankę dla swoich fanów. Razem z Fundacją Rodziny Czarneckich stworzył doskonałą produkcję muzyczną na wysokim poziomie, a tym samym HYMN Fundacji „Podzielmy się dobrocią”.

Fundacja Rodziny Czarneckich powstała z potrzeby serca. Celem Fundacji jest pomoc mieszkańcom Białegostoku i województwa podlaskiego znajdującym się w trudnej sytuacji materialnej, a także działającym na tym obszarze instytucjom. Przykładami działań Fundacji są Wigilia Białostocka oraz Śniadanie Wielkanocne – wydarzenia adresowane do osób potrzebujących i samotnych, w których zazwyczaj uczestniczy około 700 osób. Fundacja organizuje również półkolonie, warsztaty oraz pikniki, z których korzystają dzieci niepełnosprawne i pochodzące z ubogich rodzin, to są podopieczni fundacji, którym na co dzień potrzebna jest pomoc, wsparcie, rozmowa i walka o każdy dzień. Działania podmiotu zostały docenione przez Kapitułę przyznającą tytuł Podlaska Marka – Fundacja została laureatem tej prestiżowej nagrody za rok 2017.

Formację Minimal tworzy dwoje przebojowych ludzi. Andrzej Skarżyński, wokalista, nie daje fanom o sobie zapomnieć. Co tym razem przygotowali?? Wspólnie z Basią, która jest członkiem zespołu oraz autorem tekstów, wykonali utwór w stylu ballady popowej. Czy ten utwór zachwyci fanów i przypadnie do gustu??

Grupa Minimal ma na swoim koncie sporo przebojów, takich jak „Piękna miłość”, „Moim marzeniem”, „Skradnę Cię”, „Cała TY”, „ W Sercu królewny”, „Cygańskie nuty”, „Nic mnie nie kręci tylko TY”. Co tym razem zespół przygotował dla swoich fanów?

„Podzielmy się dobrocią” to produkcja muzyczna na najwyższym poziomie. Utwór bardzo poruszający, pokazujący walkę o każdego człowieka – małego i dużego, który z pewnością zachwyci serce odbiorców, i który na długo pozostanie w pamięci. Idealna gratka dla miłośników i koneserów a także fanów muzyki.

Produkcję muzyczną przygotował i opracował Emil Jeleń.
Autor tekstu – Barbara Zabielska.
Realizacją klipu zajęła się firma RAKOCZYFILM. Scenariusz opracował Dominik Rakoczy.
Teledysk do utworu kręcony był dla chłopca o pięknym imieniu Dominik.
Utwór wykonał Zespół Minimal – Andrzej Skarżyński i Barbara Zabielska.
Gościnnie w teledysku wystąpili Pani Helena Czarnecka – Prezes Fundacji Rodziny Czarneckich, Izabela Szklarzewska-Sakowicz – koordynator Fundacji Rodziny Czarneckich, rodzice Dominika – Państwo Michalscy.

To wszystko dostępne będzie już niebawem, bowiem premiera zaplanowana jest już na 27.11.2021r.
w Dworku Rodziny Czarneckich, na którą już teraz bardzo serdecznie zapraszamy.

Najbardziej niecierpliwym udostępniamy kilka fotek z planu nowego teledysku.

Podsumowując: Wszyscy z pewnością lubimy nowości oraz powroty dobrych zespołów, które kiedyś bywały na szczytowych miejscach list przebojów.

Na łamach naszego portalu prezentujemy Wam tę muzyczną bombową produkcję, Zespołowi życzymy miliardowych wyświetleń i na koncertach pełno fanów.


Przeboy

Klaudia Bemler

Czelo po co mi to było

Radio FTB

Disco Polo

Back to top button


iskar droga

pobierz aplikację