Coś wspaniałego, fani nie mogą wyjść z podziwu. Wielka troska w rodzinie Dawida Narożnego!

Artysta disco polo bardzo ściśle prowadzi swoje social media, gdzie każdy ma możliwość zaczerpnięcia informacji z życia prywatnego i nie tylko.

Wokalista disco polo postanowił zacząć działać bacznie w solowej karierze, jednakże nie zamierza stawiać kariery nad rodzinę.
Z informacji jakie udało się nam ustalić obecnie dla Dawida Narożnego jest najważniejsza piecza rodzinna niż wielkie trasy koncertowe.
Jak wspomniał na jednym ze swoich transmisji live – „Rodzina jest dla mnie w obecnym momencie najważniejsza, na trasy koncertowe jeszcze przyjdzie czas„.
Mimo iż większość odbiorców miała okazję posłuchać swojego ulubionego artysty na żywo to sporo przed nimi. Wszyscy dotychczas mieliśmy okazję podziwiać na wielkiej scenie Dawida w zespole Piękni i Młodzi jednakże pewne drzwi trzeba zamknąć, by sięgnąć dłonią po większy sukces.

Dawid Narożny obecnie jest jedną z najbardziej obserwowanych gwiazd disco polo! Odbiorcy bardzo bacznie czuwają i śledzą losy swojego uwielbianego artysty.

Lada dzień Dawida Narożnego będą czekać wielkie zmiany, na które czekał wspólnie ze swoją narzeczoną Joasią z utęsknieniem.
Ostatnie dni do przyjęcia weselnego zostały dopracowane, jednakże w czasie przygotowań i nie tylko najstarsza siostra Marcelka postanowiła wyręczyć rodziców poprzez fantastyczną opieką nad młodszym braciszkiem.
W mediach społecznościowych Dawid Narożny postanowił podzielić się wspólnie ze swoimi odbiorcami uroczym nagraniem na którym wszyscy możemy podziwiać opiekuńczą siostrzyczkę Gabrysię, która bacznie czuwa nad swoim braciszkiem.
Wspólne zabawy oraz uśmiech na twarzy szczęśliwej siostry mówi sam za siebie.
Malutki Marcelek również nie przechodzi obok tego obojętnie, odwzajemnienie największym orderem radości w stronę starszej siostry mówi tylko jedno – iż tego typu atrakcje bardzo mu się podobają.


Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Back to top button


iskar droga

pobierz aplikację