Czadowa Mamuśka postawiła wszystko na jedną kartę! Ciężka praca muzyczna z każdym dniem przynosi coraz więcej sukcesów.

Karina Malinowska znana wszystkim w branży muzyki disco polo jako Czadowa Mamuśka. Pełna uroku osobistego gwiazda muzyczna nie próżnuje.

Czadowa Mamuśka z każdym dniem uwielbia pielęgnować swoich fanów nie tylko muzycznie, ale i również dzielić się swoją codziennością.
Aktywność w wykonaniu gwiazd muzyki tanecznej jest bardzo ważna, trasy koncertowe wymagają wiele energii. Karina Malinowska na swoim muzycznym koncie posiada wiele sympatycznych i przyjemnych dla ucha produkcji. Pomimo iż wiele z nich słuchacze znają na pamięć, to z każdą nowością zaskakuje każdego.

Nie ma osoby, która nie znałaby utworów takich jak m.in. „Mały znak” , „Chcę z Tobą być” czy też „Narysuj nasz świat”. Odbiorcy muzyki disco polo z każdą to nowością doceniają wielki wkład artystki, która przykłada wielką wagę do tego by w szybkim tempie trafić do swoich słuchaczy.

Najświeższe produkcje, które Karina Malinowska wypuszcza na szerokie wody są jednym z wielu momentów, na które czeka wielka rzesza fanów.

Najnowsza produkcja, której nie mogła doczekać się wielka rzesza fanów z każdym dniem nabiera wielkiego obrotu sprawy.
Utwór pt. „Mały znak” – to właśnie ten utwór po dziś dzień jest rozrywany w każdym to serwisie muzycznym a słuchacze nie są w stanie mu się oprzeć.
Karina Malinowska (Czadowa Mamuśka) z pewnością zdała sobie sprawę z tego iż wypuszczając tak dobrą produkcję, może przynieść wyśmienite owoce ciężkiej pracy.

Pomimo iż słuchacze pielęgnują nowość, nie brakuje również komentarzy które są dowodem na to, że najnowsza produkcja w szybkim tempie jest numerem jeden dla wielu osób.
Część z odbiorców całkiem przypadkiem natrafiła na utwór pt. „Mały znak” przy czym postanowili zostać na nieco dłużej oraz pozostawić po sobie ślad w formie komentarza pod teledyskiem.
Rewelacyjne blisko 16 tysięcy odsłon, to dopiero początek gorącej nowości pt. „Mały znak”!


Przeboy

Klaudia Bemler

Czelo po co mi to było

Radio FTB

Disco Polo

Back to top button


iskar droga

pobierz aplikację