Daj To Głośniej otwiera szampana! Kolejny, wielki sukces grupy dzięki sławnemu „Andrzejowi”!

O pochodzącym z Sycowa zespole DajToGłośniej ostatnimi czasy jest niezwykle głośno. Faktem takiego zdarzenia może być szykująca się wielkimi krokami debiutancka płyta „Folk Disco„, której premiera została zapowiedziana na 26 maja.

Twórcy wielkiego przeboju „Mama ostrzegała” mają kolejne powody do radości oraz świętowania. Okazuje się bowiem, że dzięki niejakiemu „Andrzejowi, łajdakowi” zespół wzbogacił się o kolejne miliony. Utwór w sieci pojawił się 26 czerwca 2020 roku (dwa dni przed wyborami prezydenckimi) wywołując niemałe kontrowersje związane jakoby jego tytuł nawiązywał do kandydata na Prezydenta RP. Na szczęście obyło się bez problemów.

„Andrzej, łajdaku” to czwarty z kolei singiel wydany przez formację DTG. Do dzisiaj produkcję w serwisie YouTube wyświetlono ponad 15 mln razy. Po dziś dzień produkcja towarzyszy na weselach, imprezach okolicznościowych czy po prostu, na domowej playliście podczas sobotniego sprzątania.

„Andrzej, łajdaku” to utwór zabawny, skoczny oraz niezwykle taneczny. Pod klipem pozytywnych komentarzy ciągle przybywa. Pośród opinii można znaleźć wypowiedź, że utwór zostaje w głowie na długo po wysłuchaniu – jak najbardziej, potwierdzamy to. Ciężko wyrzucić tę propozycję z głowy.

Warto dodać, że produkcję można zadedykować bliskim dla nas Andrzejom, ale oczywiście zrobić to z rozwagą i dystansem.

Zespołowi DajToGłośniej gratulujemy i życzymy kolejnych milionów!

A Wy, drodzy czytelnicy, macie w rodzinie Andrzejów by zadedykować ten utwór?


Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Back to top button


iskar droga

pobierz aplikację