Damska strona Wytwórni Green Star! Top Girls i Szpilki na jednej scenie.

Jedno z największych i najbardziej oczekiwanych wydarzeń w branży muzycznej już za nami! Fantastyczne gwiazdeczki disco polo wspólnie rozświetliły największą scenę koncertową.

Branża disco polo z każdym dniem może pochwalić się najpiękniejszymi kobietami, które swoimi głosami w bardzo szybkim tempie zyskują na ogromnym zainteresowaniu sympatyków muzyki tanecznej.
Kobiety nie tylko czarują swoją fantastyczną figurą czy też pięknymi nogami ale co najważniejsze w tym wszystkim uwodzą swoim głosem!

Pełne uroku spotkanie miało miejsce podczas wielkiego wydarzenia muzycznego jakim okazał się Roztańczony PGN Narodowy w Warszawie.
To właśnie w tym magicznym miejscu pełnym uroku największe gwiazdeczki disco polo miały okazję do wielkiego wstrząsu muzycznego.
Zespół Szpilki wraz z zespołem Top Girls na muzycznym spotkaniu, przy czym nie mogło zabraknąć pamiątkowego zdjęcia.

Trzeba przyznać iż sześć tak ognistych kobiet może mieć pod swoją opieką tylko Wytwórnia Green Star!

Nie trzy, ale sześć fantastycznych kobiet triumfujących na rynku muzyki tanecznej z każdym dniem obdarzone są wielkim zainteresowaniem fanów.
Zespół Top Girls jest jednym z największego potężnego trio w branży disco polo, jednakże Zespół Szpilki równie dobrze wskakuje z każdą to produkcją disco polo na coraz to większe pozycjonowanie.
Oba zespoły na swoim koncie posiadają fantastyczne produkcje, a słuchacze nie mogą się im oprzeć.

W mediach społecznościowych coraz częściej można być świadkiem propozycji, które możliwe w swoim czasie zostaną przyjęte i wszyscy będziemy świadkami połączenia aż sześciu wokali!
Śledząc profile medialne wokalistek disco polo można zauważyć iż żadna ze stron nie wykluczyła takowego potężnego duetu.


Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Back to top button


iskar droga

pobierz aplikację