Dawid Narożny nie przebierał w słowach! To musiało się tak skończyć. (Video)

Dawid Narożny to obecnie w branży disco polo pełen dystansu oraz uśmiechu, którym zaraża niemal każdego.
Na swoim koncie posiada interesujące produkcje muzyczne, przy których fani bawią się wyśmienicie.

Jednakże część fanów artysty nie potrafi uszanować jego osoby oraz najbliższych.
W mediach społecznościowych Dawid Narożny podzielił się pełną uroku sesją zdjęciową, na której zostało uwiecznione rodzinne ciepło oraz wielka miłość.
Niestety nie wszystkim się ona spodobała. Jedna z internautek nieumyślnie postanowiła mocno uderzyć w członka rodziny artysty.
Wokalista został wyprowadzony z równowagi, przy postanowił zabrać głos w tej sprawie.

„Jeśli o mnie chodzi, możecie sobie wylewać wiadro pomyj, możecie mnie wyzywać, możecie pisać o mnie niestworzone historie, tworzyć memy, demotywatory. Co tylko chcecie. Spływa to po mnie jak po kaczce… Leje na to, na prawdę mam to w d***e. Ale kur**a mać jeżeli chodzi o moje dzieci, to naprawdę nie pozwolę sobie na to żeby jakieś szmaty, debile, imbecyle albo i osoby pozbawione jakiejkolwiek moralności pisały w komentarzach o tym, że kilkumiesięczne dziecko wygląda jak prosiak, jest grube. Naprawdę powiem, nie wyobrażam sobie takiej sytuacji. Nie wiem co musi siedzieć w głowie takiego durnia, albo chama. Ja te komentarze poscreenuje i wrzucę”.

Zagotowanie Dawida Narożnego zostało opublikowane na grupie – Pełna wypowiedź Dawida została umieszczona w formie Video przez jedną z internautek na Fani Dawida Narożnego https://www.facebook.com/groups/1198538863839835 .
Wokalista w żaden sposób nie zamierza tego pozostawić. Sprawa z pewnością nabierze większego tempa oraz zostaną z tego wyciągnięte srogie konsekwencję.


Przeboy

Klaudia Bemler

Czelo po co mi to było

Radio FTB

Disco Polo

Back to top button


iskar droga

pobierz aplikację