Dawid Narożny w nowym repertuarze! Internauci zachwyceni wykonem! Posłuchaj już teraz.

Dawid Narożny (ur. 12 X 1989 r.) – utalentowany muzyk, współzałożyciel popularnego dzisiaj zespołu Piękny i Młodzi, niejednokrotnie ujawniał swój wielki muzyczny talent zarówno będąc w zespole, jak i solowo, wydając covery. Magdalena oraz Dawid byli muzycznym małżeństwem, które dzieliło się radością z fanami na koncertach czy za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Wskutek afery dot. zespołu Piękni i Młodzi, Dawid został zmuszony opuścić jego szeregi. Zdarzenie sprawiło, że artysta rozpoczął solową karierę, a prezentowane przez niego utwory zbierają sobie masę pozytywnych opinii.

Dawid na swoim kanale w serwisie YouTube prócz swoich autorskich piosenek, publikuje również covery, które cieszą się sympatią wśród internautów.

Przeglądając kanał gwiazdora, możemy trafić na nowe wersje utworów wybitnego polskiego kompozytora, Seweryna Krajewskiego. Są to: „Każdy swoje 10 minut ma„, „Nie mówmy o zmartwieniach” oraz „Nie jesteś sama„. Pod każdym z wymienionych coverów, nie sposób nie znaleźć pozytywnych i ciepłych słów świadczących o wielkim talencie Dawida.

Wczoraj za pośrednictwem Facebooka Dawid podzielił się z fanami nowym coverem – również utworem Seweryna Krajewskiego. Tym razem padło na kolejną pochodzącą z filmu piosenkę „Czemu pędzę„.

Utwory Krajewskiego są trudne zarówno do wykonania, jak i w odbiorze, lecz Dawid Narożny bez problemu radzi sobie z nimi dokumentując w ten sposób, że żaden gatunek muzyczny nie jest dla niego przeszkodą. 40-sekundowe nagranie ze świetnym wokalem artysty odebrało internautom mowę. Można powiedzieć, że zostali znokautowani muzyką.

Śledząc poczynania artysty, można spekulować, że Seweryn Krajewski jest ulubionym wykonawcą byłego członka zespołu Piękni i Młodzi. 40-sekundowe nagranie zostało zrealizowane w studiu Wojtka „Levelona” Sarwy (Menelaos). Wykonywana przez Narożnego wersja posiada między innymi nową oprawę muzyczną, która wraz z mocnym wokalem wokalisty powoduje ciarki na ciele.

Mimo że nagranie jest krótkie to robi mega wrażenie. Piękne wykonanie pięknego przeboju. Klasa. Perfecto. Meega.

40-sekundowy materiał prawdopodobnie jest zapowiedzią całości. Posłuchajcie. Istne arcydzieło.


Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Back to top button


iskar droga

pobierz aplikację