Debiut w disco polo! Kolejny świetny wokalista z super głosem! FlashBand z nowością pt: „Czerwone Róże”.

Przebój roku 2021

Nowy i interesujący wokal zasilił szeregi muzyki tanecznej! Zespół FlashBand debiutuje!

Branża muzyki disco polo bogata jest w doskonałe i utalentowane głosy. Mimo, że wokalistów oraz wokalistek w muzyce tanecznej nie brakuje to wciąż rodzą się nowe pomysły, nowe twarze. Dziś na łamach naszego portalu przedstawiamy zespół FlashBand oraz ich debiutancką nowość.

Zespół FlashBand został założony w roku wrzesień 2020. Dawid Mazalanowski czyli główny wokalista zespołu na co dzień jest kucharzem, który uwielbia gotować. Dawid pochodzi z małej miejscowości na Pomorzu, a dokładnie Chojnice, lecz od jakiegoś czasu mieszka i tworzy muzykę w Niemczech we własnym domowym studio.

Branża disco polo może świętować! Do świata tanecznej muzyki dołączył utalentowany wokalista!

Nazwa zespołu „FlashBand” powstała z inicjatywy ojca i wujka wokalisty zespołu oraz menadżera. Pytając lidera zespołu FlashBand Dawida o to skąd bierze pomysły na swoje utwory odpowiedział, że to wszystko przychodzi samo. Wystarczy mu motywacja dobry humor i reszta sama się tworzy.

Dawid nie zapytany o plany na przyszłość odpowiedział naszej redakcji w bardzo błyskotliwy sposób: – plany na przyszłość sądzę, że nie wolno niczego planować wszystko co jest nam pisane pewnego dnia się spełni, ale trzeba też oczywiście dążyć do celu i wysoko mierzyć.

Na łamach naszego portalu udostępniamy debiutancki utwór zespołu FlashBand pt: „Czerwone Róże„, który od momentu premiery mocno spodobał się dość szerokiej publiczności.


Intense

Przeboy

Klaudia Bemler

Czelo po co mi to było

Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Back to top button


iskar droga