Defis i Playboys wykonali kawałek pt: „Oddam Ci wszystko”. Ten mega występ oczarował publiczność!

Przebój roku 2021

Ten występ przejdzie do historii! Defis i Playboys wykonali przebój pt: „Oddam Ci wszystko”.

Za nami jedna z najbardziej hucznych imprez na świecie czyli sylwester. Tej nocy w wielu domach, klubach oraz koncertach słychać było przewagę muzyki disco polo. Nic dziwnego, gdyż to jest właśnie muzyka do zabawy.
Kilka stacji telewizyjnych organizowało wczorajszej nocy sylwestrowy koncert z gwiazdami polskiej sceny. Liderem wśród oglądalności oraz repertuaru disco polo była telewizja TVP2 oraz POLOTV.

Tego nikt się nie spodziewał. Oba zespoły zrobiły wielka niespodziankę swoim fanom. Jeden z najlepszych występów podczas Sylwestra Marzeń.

Podczas Sylwestra Marzeń z Dwójką na scenie gościły same największe gwiazdy muzyki tanecznej. Jednak pewien duet skradł serca całej widowni oraz widzów TVP2. Mowa o zespołach Defis i Playboys, którzy już niemal na samym początku sylwestrowej nocy pokazali co potrafią i rozbujali całe Zakopane!

Razem w duecie w stylu góralskim wykonali wielki przebój zespołu Vivat pt: „Oddam Ci wszystko„, który nabrał nowej barwy dzięki zespołowi Defis i Playboys. Publiczność bawiła się znakomicie.
Na łamach naszego portalu udostępniamy video relację z w/w występu. Dodatkowo warto nadmienić, że fani obu zespołów domagają się wersji oficjalnej prosto ze studia coveru zespołu Vivat. Co z tym zrobi zespół Defis i Playboys? Zobaczymy.


Intense

Przeboy

Klaudia Bemler

Czelo po co mi to było

Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Back to top button


iskar droga