Doskonała wersja znanego hitu pt: „Chciałbym Ci powiedzieć” w wykonaniu zespołu Exces!

Przebój roku 2021

Brawurowe wykonanie wielkiego przeboju! Zespół Exces podbija serca fanów swoim coverem!

Muzyka disco polo wciąż cieszy się ogromną popularnością. Mimo wielu krytycznych komentarzy w jej stronę, nadal ma się dobrze i wciąż króluje na wielu dyskotekach w Polsce. W disco polo istnieją również tzw. klasyki, które od wielu lat uwielbiane są przez fanów muzyki tanecznej.

Jednym z takich klasyków jest utwór pt: „Chciałbym Ci powiedzieć„, którego oryginalna wersja pochodzi od wokalisty o pseudonimie Joy i piosenki „Touch by touch„. Utwór w wersji polskiej pojawił się w roku 2002 wykonany przez wokalistę o pseudonimie Łukash. Od tamtego momentu Polacy pokochali ten utwór jeszcze bardziej!

Bez wątpienia jedna z najlepszych wersji jakie powstały do tego przeboju! „Chciałbym Ci powiedzieć” w nowej wersji!

Z biegiem lat w sieci pojawiło się mnóstwo coverów utworu „Chciałbym Ci powiedzieć„, które są wielkimi hitami przede wszystkim na weselach. Praktycznie na każdym weselu przynajmniej raz pojawia się ten utwór.

Dziś na łamach naszego portalu przedstawiamy jeden z w/w coverów w wykonaniu zespołu Exces. Dodatkowym atutem coveru zespołu Exces jest to, że w ich wersji pojawił się również damski wokal co jest nowością w utworze pt: „Chciałbym Ci powiedzieć„.

Już teraz zapraszamy do słuchania oraz oglądania!


Intense

Przeboy

Klaudia Bemler

Czelo po co mi to było

Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Back to top button


iskar droga