Dostaliśmy nowy hit imprez?! Grupa Greso parodiuje znany przebój!

Grzegorz Sobina (Greso ) to twórca wielu muzycznych hitów. Każdy przebój wzbudził w fanach wielkie zaskoczenie. Początek okresu wakacyjnego Greso postanowił rozpocząć z przymrużeniem oka i humorem.

Na kanale zespołu pojawił się zabawny utwór pt. „Rozlewasz wino”, będący parodią piosenki formacji Chillout „Słodka dziewczyno”. Jak pisze sam autor parodii, inspiracją do powstania tej szalonej piosenki był zwyczajny sen. O czym śnił Grzegorz możemy się tylko domyślać.

Wracając do parodii. „Rozlewasz wino” to zabawnie przedstawiona historia dziewczyny wokalisty, którą uraczył ją winem. Okazało się, że wybranka bardzo szybko się upija, przez co rozlewa wino wszędzie gdzie jest to możliwe. Greso na szczęście znajduje wyjście i… – na to co robi artysta odpowiedź znajduje się w utworze 🙂

Produkcja, podobnie jak oryginał, wpada w ucho i jest niezwykle taneczna. Ponadto, można powiedzieć, że tekst do wakacyjnej propozycji napisało życie. Spotykamy się z przypadkami upojenia alkoholowego.

Z utworu zarówno płynie pełnia humoru, ale jednocześnie też przestroga przed tym, że gdy pod wpływem alkoholu stracimy kontrolę ominie nas wart szczegółów miła chwila czy zdarzenie. Piosenka działa również w drugą stronę – zachęca, by zabawę wspomóc alkoholem.

Podsumowując: „Rozlewasz wino” to parodia, którą powinien mieć w swojej playliście każdy imprezowicz. Morał, humor i zachęta do tańca do wyrazy idealnie opisujące tę piosenkę. Wakacyjną propozycję słucha się tak samo dobrze, jak oryginalny produkt od grupy Chillout. Genialny pomysł i dobra realizacja. Utwór z wielkimi predyspozycjami, by stać się hitem tegorocznych parkietów.

Oddajemy w Wasze ręce najnowszą propozycję od formacji Greso i życzymy dobrego odbioru.


Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Back to top button


iskar droga

pobierz aplikację