Drezdenko Kubas bawi się w konta i myszkę? Nowość pt: „Myszka” podbije disco polo!

Darek czyli Drezdenko Kubas swoją przygodę z muzyką rozpoczął w wieku zaledwie pięciu lat, kiedy wraz ze swoimi rodzicami występował na lokalnych estradach.
To wtedy po raz pierwszy zakochał się w muzyce i zapragnął, by ta stała się częścią jego życia już na zawsze. Niestety droga do kariery solowej wokalisty nie była łatwa.

Mimo częstego braku czasu na swoja pasję, Dariusz dzięki uporowi oraz wytrwałości w dążeniu do celu, z biegiem lat coraz bardziej rozwijał swoje umiejętności muzyczne, współpracując z czołówką polskich muzyków oraz kompozytorów przy ogromnych projektach muzycznych.

Muzyka jest największą pasją artysty, w której ma możliwość się realizować, za co jest niezwykle wdzięczny, miedzy innymi swoim wiernym słuchaczom.
Darek mimo ogromnego talentu jest wyjątkowo samokrytyczny wobec siebie. Zadbajcie więc szczególnie o to, by ten zdolny artysta, spotykając się z Wami przy okazji swoich koncertów, mógł poczuć od Was duża dawkę dobrej energii, która zmotywuje go do dalszego działania.

Dziś na łamach naszego portalu udostępniamy nowość od Darka – Drezdenko pt: „Myszka”, utwór oraz klip to dość ciekawa opowieść o zabawie w kotka i muszkę. 😉 Gorąco polecamy!


Przeboy

Klaudia Bemler

Czelo po co mi to było

Radio FTB

Disco Polo

Back to top button


iskar droga

pobierz aplikację