Duet roku?! Ta premiera pozamiata parkiety! Premiera „Zatańcz z nią” już dostępna!

Zespół Motif z Sebastianem Malickim na czele oraz Pozytywnie albo wcale (Szymon PAW) to zespoły, których przeboje są uwielbiane przez fanów. Szymon i Sebastian współpracują ze sobą od ładnych paru lat, a prywatnie bardzo się przyjaźnią.

Znani z wielu przebojów panowie, postanowili połączyć siły i nagrać duet, który być może zostanie okrzykniętym duetem roku. Wspólnie stworzyli produkcję pt. „Zatańcz z nią”, czyli imprezową, taneczną piosenkę, która wpada w ucho od pierwszego odtworzenia.

Produkcja wraz z wideoklipem do serwisu YouTube zagościła w sobotę, 1 maja. Od tego dnia zyskała dużą sympatię słuchaczy. Fanom podoba się styl utworu, klimat, teledysk oraz tekst, co w efekcie daje bardzo pozytywny, dyskotekowy odbiór.

„Zatańcz z nią” to utwór taneczna propozycja, która z pewnością rozkręci niejeden dyskotekowy parkiet. Według doniesień, już niebawem mogą powrócić imprezy, a więc ta propozycja będzie idealnym kawałkiem, by tanecznie „wjechać” na parkiet i zacząć tańczyć – czy z nią? Na to pytanie odpowiedź każdy pozna w swoim czasie.

Na dyskotekach to zazwyczaj panowie proszą dziewczyny do tańca. Bywa również tak, że my – chłopaki – nie chcemy tańczyć z daną dziewczyną, jednak zza pleców słyszy słowa „Go! Go! Go!”, a więc słowa refrenu są z życia wzięte. Motif & PAW tworząc ten utwór prawdopodobnie czerpali inspiracje z samego życia.

Podsumowując: „Zatańcz z nią” to szalona nowość, którą nie sposób ominąć. Elegancko. Jak zawsze wysoki poziom. Zostawiam ? – to tylko niektóre z dostępnych pod klipem opinii. Dla nas jest to produkcja zrobiona z wielką klasą oraz gracją a cały utwór jest wielkim kunsztem muzycznym. Chłopaki tym utworem pokazali, że mieli fajny ”Motif” by było „Pozytywnie albo wcale”.

Koniecznie musicie zaznajomić się z tą wyskokową nowością.


Przeboy

Klaudia Bemler

Czelo po co mi to było

Radio FTB

Disco Polo

Back to top button


iskar droga

pobierz aplikację