Dziewczyny nie próżnują a w mediach aż huczy. Gorący weekend z udziałem zespołu Top Girls!

Zespół Top Girls od początku pojawienia się tego wybuchowego trio trzeba przyznać iż mają ręce pełne roboty!

Top Girls na swoim koncie posiada największe hitowe produkcje, które w bardzo szybkim czasie trafiają w ramiona słuchaczy.
Nie ma osoby, która w głos nie śpiewa utworu m.in. „Mleczko”, „Jakbyś mnie zechciał” czy też „Pod osłoną noc”.
Fani muzyki disco polo z wielką niecierpliwością nie mogą doczekać się kolejnych odsłoniętych kart by przenieść się w całkowicie inną czasoprzestrzeń muzyczną.

Dotychczas każdy miał okazję zapoznać się z gorącymi nowościami jakimi są utwory pt. „Było minęło” czy też „Róże i różowe tulipany”.
Artystki w żadnym momencie nie zamierzają dać sobie większej fory, prócz realizacji nowości obowiązkowo pojawiają się również huczne trasy koncertowe w nowym składzie.

Największe muzyczne parkiety niemal biją się o gwiazdy disco polo jakimi są dziewczyny z zespołu Top Girls! Jednakże są ku temu wielkie powody, które trzeba przyznać okazują się trafem w dziesiątkę.

Liczne trasy koncertowe to z pewnością nie tylko kolejne stawienie czoła na udaną imprezę dla publiczności ale co najważniejsze trafienie bezpośrednio w serca roztańczonej klubowej sceny.
Wokalistki zespołu Top Girls w żadnym stopniu nie próżnują ich czas weekendowy to jedna wielka impreza, która okazuje się największą regeneracją oraz poprawienie samopoczucia i twarde stąpanie po ziemi.

Nowy skład zespołu Top Girls z każdym to koncertem jest bardzo doceniany.
Gwiazdy po dziś dzień nie mogą narzekać na małe zainteresowanie gdyż to właśnie w ich kobiecym pięknie wokalnym pojawia się największa publika przy czym można słuchaczy liczyć nawet i w tysiącach osób!


Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Back to top button


iskar droga

pobierz aplikację