Dziewczyny z Energy Girls odtwarzają sceny z kultowego filmu. Nowa wersja zmierza na ekrany!

Energy Girls to trzy piękne, seksowne i zmysłowe kobiety, które swoją urodą, wdziękiem oraz charyzmą rozkochały w swojej muzyce niejednego fana dobrej muzyki disco. Dziewczyny, od początku działalności w branży muzycznej mają wiele tras koncertowych za sobą, płytę oraz zrzeszonych fanów, którzy z wytęsknieniem czekają na nowe propozycje a także zwariowane i szalone klipy.

W sobotę, 1 maja, na kanale zespołu pojawił się wraz z wideoklipem cover znanego przeboju śp. Krzysztofa KrawczykaBo jesteś Ty„. Utwór powstał w hołdzie zmarłemu artyście. Cover otrzymał nowe brzmienie i linię melodyczną. Nadane przez zespół Energy Girls nowe życie znanemu przebojowi doceniło wielu fanów, którzy są zaskoczeni prezentowanym materiałem. Doceniają oni przede wszystkim piękny wokal oraz teledysk idealnie wpisujący się w treść utworu.

Dziewczyny jednak nie spoczywają na laurach i cały czas tworzą nowości. Na fanpage’u zespołu pojawiło się zdjęcie z informacją, że właśnie zostały ukończone zdjęcia do nowej produkcji.

Obecnie nie wiele wiadomo na temat nadchodzącej propozycji, jednak według zapowiedzi, nie będzie to cover, a zupełnie nowa propozycja, która z pewnością oczaruje fanów, nie tylko pod względem wokalnym, filmowym ale również brzmieniowym.

Dziewczyny nie chcą zdradzać jakichkolwiek informacji odnośnie nadchodzącej premiery. Wiemy natomiast, że ta propozycja będzie idealnie pasować na rozpoczęcie tegorocznych wakacji oraz nadchodzących imprez, a za realizację klipu odpowiada firma Szfagier Filmuje. Jak przystało na nazwę zespołu, produkcja będzie bardzo energiczna. Premierę utworu zaplanowano jeszcze na ten miesiąc. Czekacie?

Tymczasem, w oczekiwaniu na nadchodzącą nowość, przypominamy cudowne wykonany cover.


Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Back to top button


iskar droga

pobierz aplikację