Dziewczyny z zespołu Szpilki z namiętnym wyznaniem! To będą naprawdę gorące wakacje!

Zespół Szpilki tworzą trzy piękne, kuszące seksapilem i niesamowitym wdziękiem kobiety: Monika, Klaudia oraz Milena. Dziewczyny pokazały pazurki podczas debiutanckiej produkcji pt. „Zaczaruję”.

Propozycja wydana została na łamach wytwórni Green Star. Debiutancki utwór osiągnął już ponad 2 mln wyświetleń, a fani wróżą dziewczynom wielki sukces. Kolejna w branży disco polo formacja składająca się z kobiet, z pewnością jest konkurencją dla popularnych już Topek. Dziewczyny z zespołu Szpilki przy okazji debiutanckiego kawałka obudziły w sobie bestię, której nie zamierzają szybko uśpić.

W poniedziałkowe popołudnie wokalistki uroczyście, za pomocą social mediów, poinformowały o premierze nowego utworu. Artystki obiecują, że będzie niezwykle całuśnie i romantycznie. Na obecny moment znany jest tylko tytuł, jednak fabuła pozostaje wielką tajemnicą do dnia premiery. Wiemy, że utwór może namieszać trochę w świecie muzyki i wywołać kontrowersję.

Najnowsza produkcja nosi bardzo bowiem kontrowersyjny tytuł „Zaczniemy od buzi”. Jej premiera zaplanowana została na czwartek, 24 czerwca b.r. o godzinie 16:00. Zapowiadające utwór zdjęcie opublikowane na Facebooku sugeruje, że ponownie spotkamy morski krajobraz a także poczujemy smak wakacji. Ponadto, dziewczyny gwarantują, że będzie pikantnie. Propozycja „Zaczniemy od buzi” będzie namiętnym, romantycznym wyznaniem skierowanym do płci męskiej. Chłopaki na pewno pokochają tę produkcję od pierwszych chwil. Jest to idealne rozpoczęcie każdej randki po dłuższej znajomości.

Z pewnością jest na co oczekiwać. By umilić oczekiwanie na nowość, przypominamy singiel debiutancki.


Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Back to top button


iskar droga

pobierz aplikację