Ewa Bem dość ostro wypowiedziała się na temat disco polo! „Coś strasznego! To nawet nie jest muzyka”

Takie słowa nie powinny paść z ust „Pierwszej damy jazzu”. Mimo to powiedziała krytykując muzyką, której słuchają tysiące Polaków.

Ewa Bem o Disco Polo

Muzyka disco polo ma przede wszystkim charakter rozrywkowy, choć zdarza się że jej twórcy czasami eksperymentalnie sięgają po coś zupełnie innego.
Disco Polo istnieje od początków lat 90-tych a jej fani bardzo chętnie bawią się przy utworach swoich ulubionych artystów.

Przed laty muzyka disco polo myła tworzona dość amatorsko a dziś odbywa się to w profesjonalnych studiach nagraniowych przy użyciu sprzętu z górnej półki.

Ewa Bem wokalistka jazzowa, wykonująca także muzykę pop oraz blues, autorka tekstów piosenek. Nazywana pierwszą damą polskiego jazzu w wywiadzie z portalem plejeda.pl zapytana przed redaktora o muzykę disco polo dość mocno skrytykowała ten gatunek muzyki co nie do końca spodobało się również jej fanom.

Zdaniem wielu ludzi o gustach nie powinno się rozmawiać oraz nikogo obrażać a tak zrobiła Ewa Bem wypowiadając się na temat muzyki disco polo, tym samym o jej twórcach i wokalistach.

Słowa wokalistki zostaną na długo zapamiętane przez twórców oraz wokalistów disco polo!

Coś strasznego! Brak mi słów. Mogę mieć jedynie żal czy pretensje do decydentów, którzy tak szafują tą tandetną, okrutną muzyką. Zresztą, to nawet nie jest muzyka, to zlepek góra dwóch akordów i jakiegoś paplania. Nie mogę tego znieść. – Powiedziała Ewa Bem w wywiadzie z Plejada.pl

Cóż tutaj można skomentować. Wypowiedź Pani Ewy jest dość nie na miejscu i obrażająca jej artystów oraz twórców, którzy szanują inne gatunki i artystów.


Przeboy

Klaudia Bemler

Czelo po co mi to było

Radio FTB

Disco Polo

Back to top button


iskar droga

pobierz aplikację