Extazy, Jorrgus , Top Girls , Szpilki, BajorekD we wspólnej produkcji! Mamy video zza kulis!

Przebój roku 2021

Takiego połączenia jeszcze nikt nie słyszał i nie widział! Extazy, Jorrgus , Top Girls , Szpilki, BajorekD w jednym klipie!

Wydawnictwo muzyczne Green Star Music z Białegostoku w swoim dorobku posiada wiele gwiazd, które w swoim towarzystwie czują się jak przysłowiowa „ryba w wodzie”. Gdy spotykają się prywatnie poza sceną nie brakuje tematów branżowych oraz dobrego śpiewania. Wytwórnia Green Star od wielu tygodni zapowiada nadchodzącą nowość, która będzie połączeniem pięciu znanych zespołów: „Extazy, Jorrgus , Top Girls , Szpilki oraz BajorekD”.

Najbardziej roztańczone połączenie w branży disco polo!? Fani czekają z niecierpliwością!

Wszystkie w/w zespoły łączy z całą pewnością wyjątkowa barwa wokalna oraz talent do przyciągania fanów. Zespoły Extazy, Jorrgus , Top Girls , Szpilki i BajorekD to jedne z najpopularniejszych zespołów muzyki disco polo. Podczas kręcenie teledysku do ich wspólnej produkcji oraz w przerwach od zdjęć atmosfera w ich towarzystwie jest bardzo ciepła i muzyczna. Nie zabrakło tańców oraz śpiewów poza oficjalną kamerą.

Na łamach naszego portalu udostępniamy video materiały zza kulis wspólnej produkcji zespołów Extazy, Jorrgus , Top Girls , Szpilki oraz BajorekD. Zobaczycie jak Jurrek Jorrgus oraz Kamil z Extazy radzą sobie w roli Dj-ów oraz jak świetnie znają teksty biesiadnych utworów. Jak zapowiada wytwórnia, więcej informacji w roku 2022. Spośród pięciu zespołów, które biorą udział w produkcji tylko jeden będzie miał ten kawałek w swoim repertuarze. Cztery pozostałe zespołu biorą udział w teledysku gościnnie.


Intense

Przeboy

Klaudia Bemler

Czelo po co mi to było

Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Back to top button


iskar droga