Fani pod ogromnym wrażeniem. Wokalista disco polo w repertuarze Kamila Bednarka!

Muzyka Reggae to gatunek, który powstał dzięki wielu wpływom kultowym inspirowaną muzyką blues oraz jazz.

Wokalista disco polo jakim jest Arek Kopaczewski z aksamitnym głosem idealnie posiadający na swoim koncie największe przeboje muzyki tanecznej.
Nie ma osoby, która nie znałaby największego hitu wokalisty pt. „Malowane Usta„, „Pierwszy pocałunek” bądź też „Ona Kocha Mnie„.
Dotychczasowe wszystkie produkcję cieszą się wielkim zainteresowaniem fanów, a niektóre nawet doprowadzają do wzruszenia.
Arek Kopaczewski w taki sposób przekazuje swoim odbiorcom linie melodyczne wraz z wymownym tekstem utworu, że potrafi wycisnąć łzy wzruszenia nawet u innych artystów disco polo.

Arek Kopaczewski spełnia się muzyczne w każdym to miejscu. Prócz nagrywania autorskich produkcji gra również na imprezach okolicznościowych.

Z muzyką w ogóle się nie rozstaje, od najmłodszych lat towarzyszą mu fantastyczne dźwięki przy których każdy z nas może się rozkoszować.
Żeby tego było mało, komu mało muzycznej listy Arka Kopaczewskiego jest możliwość zaproszenia go na swoje Wesele, Urodziny oraz inne imprezy okolicznościowe, na których z pewnością nie braknie wrażeń.
Artysta bardzo chętnie działa muzycznie by każdemu sprawić jak największą przyjemność swoimi produkcjami i nie tylko.

W serwisie YouTube pojawiła się nowość w wykonaniu Arka Kopaczewskiego, który zmierzył się z repertuarem Kamila Bednarka i utworem pt. „List”.
Disco Reggae jest mało spotykaną chwilą muzyczną w sieci i nie tylko, jednakże coś wolnym tempem zaczyna się zmieniać. Coraz więcej artystów próbuje połączyć te dwa style.
Lekki wykona wokalisty disco polo wprowadza w wielką nostalgię, odbiorcy i fani muzyki Reggae oraz Disco Polo mogą śmiało bić brawo. Żeby tego było mało, najgorętszą informacją był szybki wskok na muzyczną kartę na czasie w serwisie YouTube.

„Niesamowite Moja wersja „Listu” Kamila Bednarka właśnie wskoczyła na kartę NA CZASIE polskiego YouTuba Nie wierze w to co się dzieje. Jesteśmy narazie na #47 miejscu ale dzięki Wam może uda się być wyżej! Bardzo Was proszę – udostępniajcie dalej „

Wszystkim naszym czytelnikom przedstawiamy utwór w wykonaniu Arka Kopaczewskiego & Loki – List (rep. K. Bednarek)


Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Back to top button


iskar droga

pobierz aplikację