Formacja M-Power w klubowych dźwiękach za sprawą duetu Dance 2 Disco!

Przebój roku 2021

Formacja M-Power w klubowym brzmieniu rozpaliła do czerwoności wszystkich fanów!

Zespół M-Power na rynku muzycznym istnieje już od ładnych paru lat. Przez cały czas tworzy nowe przeboje, które trafiają do odbiorców ich twórczości. Grupa M-Power to formacja muzyczna, która nie lubi nudy w swoim repertuarze, każdy ich nowy utwór jest inny od poprzedniego. Zespół nie tworzy dla ilości, a dla jakości. Każdy kawałek dopracowują nawet w najdrobniejszym szczególe.
Do swojego sukcesu doszli sami, bez pomocy sponsorów czy też innych metod. Ciężka praca spowodowała, że są obecnie teraz mocno rozpoznawalną marką.

Dance 2 Disco postanowili wypożyczyć na swój warsztat utwór pt: „Gwiazdy na niebie” i zrobić z niego klubową nutę.

Grupa M-Power to zespół, który istnieje od 2016 roku, a jego pomysłodawcą jest Marcin Lichocki – Dj Koksu.
Ten zespół to żywy dowód na to, że ciężka praca oraz dokładny plan działania to doskonała droga do sukcesu co udało się osiągnąć zespołowi M-Power bez żadnego problemu.

Miesiąc temu w sieci pojawiła się nowość od zespołu M-Power pt: „Gwiazdy na niebie„. Utwór ten oraz teledysk doskonale trafił w gusta fanów, którzy chętnie słuchają cały czas nowości od zespołu M-Power.
Dziś na łamach naszego portalu udostępniamy w/w utwór w nieco innej wersji, bardziej klubowej. Nową wersję stworzył znany duet Dance 2 Disco, który swoimi remixami potrafią zmienić całkowicie niejeden utwór.


Intense

Przeboy

Klaudia Bemler

Czelo po co mi to było

Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Back to top button


iskar droga