Grupa Exelent zrealizowała świetna premierę! Nowość pt: „Właśnie taka jak Ty” już w sieci!

Ten zespół przez 10 lat pracuje ciężko na swój sukces! Grupa Exelent z super nowością!

Zespół Exelent zadebiutował na scenie muzyki disco polo w 2011 roku wraz z premierą utworu pt: „Valerie”, który odniósł spory sukces i tak rozpoczęła się kariera zespołu na szerszą skalę. Rozpoczęły się trasy koncertowe podczas, których wiele fanów domagało się kolejnych nowości od zespołu Exelent. Cała grupa postanowiła ciężko pracować nad kolejnymi materiałami aby w pełni zadowolić oczekiwania fanów.

Nowość w wakacyjnym klimacie, która podbije listy przebojów! „Właśnie taka jak Ty” już krąży w sieci!

Przez lata swojej kariery Exelent wyprodukował wiele utworów, które stały się przebojami a fani oszalali na ich punkcie. „Zadziera nosa”, „Najpiękniejsza”, „Podobasz mi się mała”, „Poczuła mięte” To kawałki, które bez wątpienia zna niemal każdy fan muzyki tanecznej a ich autorem jest właśnie grupa Exelent

Dziś na łamach naszego portalu prezentujemy kolejną super produkcję zespołu Exelent pt: „Właśnie taka jak Ty„. Premiera w wakacyjnym, letnim klimacie z doskonałą aranżacją co spowodowało, że utwór bardzo przyjemnie trafia w ucho i jest łatwy do zapamiętania, a przecież właśnie o to chodzi w tej muzyce.


Przeboy

Klaudia Bemler

Czelo po co mi to było

Radio FTB

Disco Polo

Back to top button


iskar droga

pobierz aplikację