Grupa Skaner po długim czasie wydała nowość! Premiera utworu pt: „Tańcz!, Tańcz!, Tańcz!”.

Po wielu miesiącach grupa skaner zdecydowała się nagrać nowość!

 Zespół SKANER pojawił się na scenie muzycznej w 1993. Były to bardzo ciekawe czasy. Muzyka „chodnikowa” zmieniła nazwę na „disco polo”. W tamtych czasach muzyka taneczna brzmiała znacznie inaczej niż obecnie.

Robert Sasinowski po rozstaniu z grupą BOYS, którą współzakładał z Marcinem Millerem kilka lat wcześniej, został liderem i wokalistą zespołu – SKANER.
W połowie lat 90ʼtych utwory zespołu Skaner śpiewała już cała Polska. Wkrótce na fali tej popularności pojawiły się audycje radiowe i programy telewizyjne. SKANER i inne zespoły z firmy fonograficznej Green Star, można było oglądać w TV Polsat w programie „Disco Polo Live”, gdzie w pierwszym emitowanym odcinku 3.02.1996 zaprezentowano teledysk do piosenki „Nadzieja”. To był strzał w dziesiątkę. W 1996 roku odbył się Pierwszy Festiwal Muzyki Disco Polo, gdzie wywalczyliśmy najważniejszą nagrodę GRAND PRIX.

Nowość od legendy disco polo! Skaner w premierze pt: Tańcz, tańcz, tańcz”.

Dziś na łamach naszego portalu przedstawiamy całkiem nowe oblicze grupy Skaner jakim jest nowy utwór wraz z teledyskiem pt: „Tańcz!, Tańcz!, Tańcz!”. Nowość w nowoczesnym brzmieniu bardzo spodobała się fanom zespołu, którzy mocno komentowali teledysk w samych superlatywach.

Gorąco już teraz polecamy i zapraszamy do oglądania.


Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Back to top button


iskar droga

pobierz aplikację