Hit sprzed lat doczeka się teledysku! W roli głównej znana internetowa osobistość!

Zespół Joker powstał w 2012 roku Piotra Koczocika. Piotrek jest nie tylko wokalistą ale i twórcą większości tekstów. Pierwszym utworem, który ujrzał światło dzienne była piosenka „Petarda” nagrana wspólnie z Karolem Pietrzakiem (Mega Dance). Współpraca z zespołem Mega Dance z pewnością pozwoliła Jokerowi rozwinąć skrzydła w świecie disco. Przełomowym wydarzeniem zaś w historii zespołu Piotra Koczocika było zdecydowanie podjęcie współpracy z DJem Sequence’em. Wykreowanie kilku hitów, m.in „Lokatorki”, „To nie jest plotka”, „Zazdrosna” czy „Ale się wstydzę” spowodowało, że formacja wyrobiła sobie mocną pozycję wśród zespołów disco-dance.

Utwory grupy Joker znane są każdemu fanowi. Jesteśmy przekonani, że wśród czytelników nie ma osoby, która choć raz nie zapoznała się z twórczością zespołu. Produkcja „Ale się wstydzę” swego czasu była jedną z najchętniej wybieranych propozycji. We wrześniu b.r. singiel będzie obchodził swoje szóste urodziny. Z tej okazji Joker postanowił nakręcić klip, w którym swój udział aktorski ma znana internetowa osobistość występująca pod pseudonimem Raptus MG.

Jak zapowiada sama gwiazda teledysku, będzie sztos. Fotosy prosto z planu świadczą o tym, że będziemy do czynienia z zabawnymi, komediowymi ujęciami. Jak mówi sam Joker, premiera klipu ma odbyć się jeszcze w czerwcu.

Dzięki teledyskowi „Ale się wstydzę” piosenka zyska nowe życie, dzięki czemu pamięć o niej nie zaginie a liczba wyświetleń rekordowo wzrośnie. Kolejna widowiskowa pełna zabawnych ujęć produkcja nadchodzi! Przygotujcie ekrany urządzeń i głośniki – będzie rozwałka.

@jokeroficjalny

@raptus_mg_volvo Zaprasza Wszystkich na Klip ?????

♬ dźwięk oryginalny – JokerOficjalny

Zobaczcie zdjęcia prosto z planu:


Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Back to top button


iskar droga

pobierz aplikację