Jak do tego doszło?! W mediach społecznościowych pojawił się niepokojący wpis z udziałem Kamila Jaworskiego (Soleo).

Kamil Jaworski lider zespołu Soleo na swoim koncie posiada ogromną ilość osiągniętych sukcesów!

Artysta disco polo bardzo dokładnie prowadzi swoje social media, na których w bardzo bliskich relacjach jest ze swoimi fanami.
Obserwatorzy z każdym dniem coraz dokładniej śledzą losy wokalisty oraz kolejne muzyczne pomysły, które z pewnością lada moment zostaną wypuszczone na szerokie wody.
Zespół Soleo wszystkim doskonale znany z produkcji disco polo m.in. „Ania i Hania”, „Bo kiedy kogoś kochasz” czy też „Nie do wiary„.

Produkcje, które pojawiają się w muzycznym serwisie osiągają największą liczbę odsłon, co świadczy o trafieniu w zainteresowanie muzyczne słuchaczy.
W mediach społecznościowych fani zauważyli dość niepokojącą relację, która została umieszczona 15.września za pomocą instastory.

Nie ma powodu do obaw, relacja jaka została umieszczona przez wokalistę disco polo miała na celu humorystykę!

Soleo

Wokalista disco polo bardzo często umieszcza humorystyczne wpisy, które czasami wyglądają bardzo realistycznie.
Tak też było właśnie w tym przypadku.
Kamil Jaworski postanowił na swoim profilu umieścić fotografię w charakterystyce, której nikt prawdopodobnie nie widział.

Po rozmowie wokalisty disco polo z naszą redakcją Kamil zdradził rąbek tajemnicy tego przerażającego zdjęcia, który okazał się efektem oraz informacją iż możliwe że tego typu twarz Kamila będzie przedstawiona w nowym utworze.
Miejmy nadzieje iż wokalista disco polo nikogo więcej nie przerazi swoim poczuciem humoru!
Przypominamy również iż trwają ostatnie szlify zespołu Soleo w duecie z zespołem AM – to będzie z pewnością jeden z najbardziej oczekiwanych etapów w branży disco polo.


Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Back to top button


iskar droga

pobierz aplikację