Jaki ojciec taki syn! Dawid Narożny postanowił wspólnie z synem wziąć udział w zawodach.

Podobieństwo tych dwóch gentelmanów jest piorunujące! Wokalista postanowił wziąć swojego syna na wielkie wydarzenie.

Dawid Narożny to obecnie jeden z najbardziej hipnotyzujących solowych artystów na rynku muzyki disco polo.
Prócz śpiewu wokalista świetnie odnajduje się w sporcie co można było zauważyć na jego profilach społecznościowych. Życie osobiste wokalisty disco polo z każdym dniem nabiera jeszcze większego obrotu, przy czym można podziwiać nie tylko codzienność artysty.

Pomimo iż ogromna rzesza fanów Dawida Narożnego twierdzi iż mały Marcel to ściągnięta skóra z taty o czymś świadczy.
Starsze przysłownie każdemu znane jakim jest „Niedaleko pada jabłko od jabłoni” właśnie w tym przypadku się sprawdza.
Wokalistę disco polo z pewnością duma rozpiera, gdzie wspólnie z synem może brać udział w wydarzeniach które są mało interesujące dla kobiet.

Dawid Narożny postanowił wybrać się z synem na zawody BJJ w których kondycja z pewnością w roli ojca i syna nabierze z czasem większych obrotów.

źródło: .instagram.com/j_o_a_n_n_a_88_

W mediach społecznościowych można ujrzeć uroczą fotografię, na której Dawid Narożny wspólnie z synkiem przygląda się bacznie małej walce w zawodach BJJ.
Tego typu wydarzenia z pewnością są czymś na co większą dłoń kładzie płeć męska.

Mały Marcel pomimo swojego wieku co widać na umieszczonej fotografii przygląda się dość dokładnie czy podczas walki, któryś z uczestników odklepie na macie.
Jak można przeczytać na oficjalnym profilu małżonki Dawida Narożnego – Joanny Narożnej to są pierwsze zawody Bjj z udziałem Marcela.

Wszystko wskazuje na to iż młody mężczyzna już od najmłodszych lat z wielką hipnozą spogląda na walkę. Obserwatorzy w szybkim tempie postanowili zabrać głos pod umieszczoną relacją, na którym widać iż to chyba Marcel zacznie się niedługo przygotowywać do tego typu wydarzeń.Kto wie może w przyszłości syn Dawida Narożnego będzie przyszłym zawodnikiem w najróżniejszych wydarzeniach od muzycznych po stawienia czoła swojemu przeciwnikowi.


Przeboy

Klaudia Bemler

Czelo po co mi to było

Radio FTB

Disco Polo

Back to top button


iskar droga

pobierz aplikację