Justyna Lubas z zespołu Top Girls ponownie wydała oświadczenie!

Justyna Lubas to jedna z trzech ognistych kobiet zespołu Top Girls.

Utalentowana piękność pochodzi z pięknego Rzeszowa, z zawodu jest technikiem żywienia oraz równie dobrze odnajduje się w gospodarstwie domowym.
Justyna Lubas (Top Girls) to bardzo barwna postać w szerokim uśmiechem idąca przez życie wokalistka jednego z najbardziej topowych zespołów branży disco polo.
Wokalistka disco polo wiele razy udowodniła wszystkim jakie ma wielkie serce nie tylko do zwierząt, ale co najważniejsze do ludzi!

Media społecznościowe w dalszym ciągu nie nabrały spokoju po zmianach personalnych zespołu i nie tylko. Wielki hejt, wylewający się w sieci zmusił Justynę do zabrania cennego głosu w tej sprawie.

Gwiazda disco polo postanowiła ubrać zbroję przy czym nie mogła obok pojawiającego się hejtu po raz kolejny przejść obojętnie.
Dotychczasowe straszne kroki w kierunku osób, które dotknęła ta przykra sytuacja Justyna Lubas z zespołu Top Girls postanowiła stawić czoła.

Wokalistka na swoim oficjalnym profilu, który prowadzi na Instagramie postanowiła wydać kolejne oświadczenie w tej sprawie.
Oświadczeń z jej strony nie brakuje, wszyscy miejmy nadzieję iż każdy weźmie sobie jej rady do serca, aczkolwiek trzeba przyznać iż pewne kwestie nabierają tzw. odbicia lustrzanego.
Nim się kogoś osądzi, bądź wrzuci do czarnego worka – lepiej ubrać jego buty i przejść w nich tyle ile przeszła ofiara.

BĘDZIE KRÓTKO
Patrząc na ostatnie wydarzenia i na zachowania ludzi! Mam przekaz:
Karma wraca.
A Pan Bóg nie rychliwy ale sprawiedliwy.
Ps. Nie tyczy się to mojej osoby. – justi_topgirls_officialprofil

Pod umieszczonym krótkim oświadczeniem nie mogło zabraknąć hasztagów m.in. „oliwasprawiedliwa”, „czaspokaże”,”bądźmydlasiebiedobrzy”,  „stopagresjiwsieci”

 


Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Back to top button


iskar droga

pobierz aplikację