Już jest! Długo wyczekiwana przez fanów płyta SWINGERA już w sklepach!

Na tą chwilę wszyscy długo czekali! Twórca wielkiego hitu „Lody” wydał swoją pierwszą płytę!

Swinger – wokalista disco polo, którego znakiem szczególnym jest jego wokal, który według fanów jest nie do podrobienia. Swinger to pseudonim artystyczny Piotrka Szostka.  Swoje pierwsze kroki w muzyce stawiał mając zaledwie 13 lat.

Dzisiaj swój poświęcony na muzykę w dzieciństwie czas, może uznać za ogromny sukces. W 2019 roku, a dokładnie 8 listopada, za sprawą wydawnictwa Lemon Records pojawiła się debiutancka piosenka pt. „Lody„. Utwór – jak się okazuje – był strzałem w dziesiątkę a fani szaleją z zachwytu. Obecnie teledysk do w/w utworu ma ponad 31 milionów wyświetleń w serwisie YouTube.

 

Swinger idzie jeszcze wyżej! Już teraz możecie kupić jego pierwszy krążek!

Pierwsza płyta, która właśnie dziś trafiła na sklepowe półki, nosi tytuł „Era Swingera” i jest podsumowaniem ponad dwuletniej działalności artysty.

Krążek otwiera utwór „Lody”, który w serwisie na Youtube ma już ponad 30 milionów odsłon. Pozostałe utwory utrzymane w rubasznej, ale eleganckiej stylistyce, również cieszą się dużą popularnością i świadczą o wyjątkowości płyty jak i samego Artysty, który od wielu lat mieszka i tworzy za granicą, bawiąc swoich fanów niebanalnymi tekstami i aranżacjami.

Era Swingera” od dziś do nabycia m.in.: https://www.empik.com/era-swingera-swinger,p1282484894,muzyka-p


Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Back to top button


iskar droga

pobierz aplikację