Już jest! Premiera fantastycznego trio! Boys, Czadoman oraz Robert Klatt w wspólnym utworze!

Przebój roku 2021

Na te połączenie wszyscy fani muzyki tanecznej mocno czekali! Boys, Czadoman oraz Robert Klatt z zespołu Classic.

Święta zbliżają się pełna parą. Z tej okazji wiele twórców muzyki tanecznej publikuje własne utwory świąteczne, jak i również covery znanych hitów o tematyce świąt Bożego Narodzenia. Wielokrotnie byliśmy świadkami, kiedy zespół disco polo wykonywał utwór z zupełnie innego gatunku muzycznego w świątecznym klimacie i zdobywał wiele pozytywnych komentarzy. Tak też będzie i dzisiaj.

Ależ to będą muzyczne święta! Gwiazdy disco polo rozgrzeją widzów programu „Jaka to melodia”.

Premiera ukazała się całkiem niespodziewanie gdy na oficjalnym kanale YouTube Marcina Millera pojawiła się wersja studyjna wspólnej piosenki zespołu Boys z Czadomanem oraz Robertem Klattem. Nowość to cover pt: „Merry Christmas Everyone”, który pochodzi od Shakin’ Stevens’a w oryginale wydanym w 1985 roku.

Fani muzyki disco polo są bardzo mile zaskoczeni słysząc w utworze Roberta z zespołu Classic i jego głos, który zazwyczaj w utworach zespołu Classic jest gdzieś w tle, a tym razem jest bardzo dobrze słyszalny. Czadoman oczywiście jak zawsze zaskoczył swoją tonacją oraz barwą, a Marcin Miller ciepłym głosem, który ogrzał w/w kawałek.

Cover, który umieszczamy poniżej powstał na potrzeby programy telewizyjnego „Jaka to melodia”, którego premierowy odcinek z udziałem gwiazd disco polo już niedługo.


Intense

Przeboy

Klaudia Bemler

Czelo po co mi to było

Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Back to top button


iskar droga