Kiedyś wielka gwiazda disco polo. Teraz jest bezdomnym i nie ma za co żyć.

Przebój roku 2021

Kiedyś grał wiele koncertów i kochały go miliony fanów. Teraz nie ma nic, nawet zdrowia.

Życie potrafi nas zaskoczyć w najmniej spodziewanym momencie. Kiedyś był bardzo znanym wokalistą disco polo, którego przeboje słuchamy do dzisiaj. Obecnie jest niepełnosprawny w dodatku bezdomnym przebywającym w stanach zjednoczonych grając tam na ulicach zbiera pieniądze na jedzenie. Wielu jego kolegów z branży muzycznej zapomniało o nim. Mowa o Marku Żurobskim, który w 1995 roku założył zespół Domino.

Utwory zespołu Domino grane są na każdym weselu. Z pewnością wszyscy znają ich największy przebój pt: „Filmowa miłość” oraz „Tylko Ty”, „Złote liście” oraz „Miałaś 18 lat” (później ten utwór wykonał też zespół Boys). Obecnie wokalista i założyciel zespołu Domino jest osoba poruszającą się na wózku inwalidzkim.

Wokalista zespołu Domino, twórca hitu „Filmowa miłość” stracił obie nogi! Nie ma domu oraz pieniędzy.

W roku 2014 po wielu badaniach okazało się, że tętnice w jego nogach są niedrożne. Lekarze zdecydowali o konieczności amputowania prawej nogi w kwietniu 2016 roku. Rok później – po kolejnych komplikacjach – stracił drugą nogę.

Obecni wokalista wciąż prosi o pomoc w zbieraniu pieniędzy na leczenie. Również ma w planach powrót do Polski, jednak nie podano jeszcze dokładnej daty. Smutne jest to, że koledzy z branży muzycznej, którzy kiedyś tak dobrze znali się z Markiem, teraz udają, że nie wiedzą o co chodzi. Zamiast pomóc tak znanemu wokaliście, odwracają twarz w drugą stronę.


Intense

Przeboy

Klaudia Bemler

Czelo po co mi to było

Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Back to top button


iskar droga