Kolejne przestępstwo w branży muzycznej! Zespół disco polo padł ofiarą kradzieży!

Wykreowany przez zespół utwór Kwestia 07 utwór pt. „Toksyna” jest obok „Ona by tak chciałaRonniego jednym z najczęściej towarzyszącą produkcją podczas dyskotek. Już sam oficjalny audiotrack zyskał miliony odtworzeń w serwisie YouTube, jeszcze przed premierą hitu od Ronniego Ferrariego.

Pochodząca z okolic Lublina formacja Fenomen specjalizuje się głównie w parodiach. Na swoim koncie ma ich bardzo dużo. Lubelska grupa w ostatnim czasie sparodiowała wiele znanych produkcji, wśród których znajduje się m.in parodia utworu „Toksyna”.

Piosenka od Formacji Fenomen nosi tytuł „Kryminał” i w zabawny sposób opowiada historię pewnego rolnika, który z powodu zadłużenia traci swoje rolnicze sprzęty.

Produkcję tę należy traktować z wielkim dystansem i przymrużeniem oka. Mimo, iż piosenka – jak na zespół przystało – powstała dla poprawy humoru lub jak kto woli „dla beki”, to w dalszym ciągu wpada w ucho, podobnie jak oryginał i chętnie się do niej powraca.

Do utworu powstał zabawny wideoklip, w którym gościnnie wystąpiła Milena z grupy Finezja („Ugaś mnie„, „Żywioły dwa„). Ponadto, by ułatwić fanom utożsamienie się z bohaterami filmu i śpiewania razem z nimi, do klipu został wstawiony tekst całego utworu, który – jakby nie patrzeć – jest niezwykle życiowy.

Od publikacji „Kryminału” minęło dwa tygodnie, a produkcja została wyświetlona już blisko 100 tysięcy razy.

Chłopy taką wy parodie zrobili że można słuchać w polu i na zniwach można słuchać

– Rozwala mnie to, tak trzymajcie!

– Jak zwykle się nie zawiodłam

Ale wpada w ucho

Komentarze słuchaczy zamieszczone pod videoklipem

To tylko niektóre z opinii. Jeden z widzów napisał że utwór wpada w ucho, i faktycznie tak jest. Produkcję ciężko wyrzucić z głowy. Produkcję pokochają z pewnością miłośnicy kabaretów, parodii czy satyry.

Podsumowując: „Kryminał” formacji Fenomen to utwór, który idealnie sprawdzi się w złe, pochmurne dni naszego życia. Parodia poprawi nam nie tylko humor wywołując na twarzy bananowy uśmiech ale przede wszystkim niesie za sobą pewną naukę: lepiej zastanowić się dwa razy nad życiowymi wyborami, niż potem przepłacać to komornikiem czy więzieniem.

Utwór zabawny i pouczający jednocześnie.

Na łamach naszego portalu prezentujemy Wam tę produkcję. Oceńcie sami.


Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Back to top button


iskar droga

pobierz aplikację