Królowa disco polo może świętować kolejny sukces. Na ten moment czekała wielka rzesza fanów!

Znana wszystkim z przebojów, takich jak m.in. „Baiao Bongo”, „Bierz co chcesz”, „Egipskie noce” i „Tak bardzo zakochani”.

Shazza, a właściwie to Marlena Magdalena Pańkowska polska piosenkarka, niegdyś przedstawicielka nurtu disco polo, na początku XXI wieku muzyki pop i dance, kompozytorka i aktorka.
Shazza w latach 90-tych była najpopularniejszą piosenkarką muzyki disco polo.
Wyjątkowa, ciepła i charyzmatyczna postać, która po dziś dzień jest jedną z najbardziej wyczekiwanych gwiazd nurtu muzyki tanecznej.
Gwiazda disco polo dokładnie w 2016 roku wydała muzyczną produkcję, która w bardzo szybkim tempie zyskała na wielkim zainteresowaniu odbiorców.
Serwis muzyczny w bardzo szybkim tempie niemal że się zagotował od ilości odsłon do utworu pt. „Miał takie piękne oczy”.
To właśnie te oczy skradły serca fanów muzyki tanecznej, a ilość odtworzeń wynosi ponad 11 milionów.

Ogromna rzesza fanów również interesuje się jej chwilową nieobecnością – Co obecnie robi Shazza? Czym się zajmuje?

W ostatnim czasie wokalistka pracowała nad nowym materiałem muzycznym oraz wolny czas poświęcała swojej nowej pasji jaką jest malowanie obrazów. Wcześniej jednak wokalistka zmagała się z dość poważnymi problemami zdrowotnymi.
Jakiś czas temu w telewizji Polsat News w programie „Raport” Shazza udzieliła wywiadu opowiadając nieco o swoim życiu prywatnym i karierze.

Ostatnio dla mnie los nie był przychylny. Owszem maluję, ale u progu 2019 roku pojawiło się w moim życiu takie pewne małe zawirowanie zdrowotne […]. W tym miejscu chciałam podziękować całej kadrze medycznej, która opiekuje się pacjentami covidowymi i nie tylko. Nie chorowałam na COVID-19, bo jestem zaszczepiona już. Na pewno na oddziałach medycznych nie leżą statyści, jeśli by tak było, to się zastanawiałam kiedyś, oczywiście pół żartem, pół serio, kiedy byłyby castingi – Powiedziała Shazza.

Już w najbliższą niedzielę fani Shazzy będą mieli okazję posłuchać jej produkcji podczas udziału w „Wakacyjnej trasie Dwójki”, który odbędzie się w Kielcach.
Z pewnością nie braknie muzycznych wrażeń!


Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Back to top button


iskar droga

pobierz aplikację