Krzysztof Cugowski oraz Jorrgus razem w duecie?! Co na to fani?

Historyczne połączenie w branży disco polo?! Wielka Gwiazda polskiej sceny z gwiazdą muzyki disco polo?! (Jorrgus)

Z całą pewnością wszyscy fani muzyki disco polo znają Jerzego, a właściwie to Jorrgus’a, którego przeboje można usłyszeć w każdej dyskotece. Utwory takie jak: „Oddam Ci serce”, „niebezpieczna”, „Jak mam zapomnieć”, „Będziesz moja” oraz m.in: „Na zabawie” zna niemal każdy nawet średnio zaawansowany fan muzyki disco polo i dance. To właśnie te przeboje stworzył „Wujek” Jorrgus. Jego utwory znacznie różnią się od typowego disco polo. Jorrgus ma własny styl, którego nie jest w stanie nikt podrobić. To jest jego klimat, który wytwarza swoimi piosenkami.

Profesjonalizm widać na kilometr! Dwa różne światy muzyczne, ale jeden wzajemny szacunek do tego co robią!

Obecnie Jorrgus oraz parę innych zespołów przebywają we Lwowie, gdzie odbędzie się koncert kolęd. Na wydarzenie zostały zaproszone również gwiazdy polskiej estrady takie jak zespół Feel lub Krzysztof Cugowski, były wokalista Budki Suflera.
Jorrgus postanowił tak wielkie spotkanie uwiecznić pamiątkowym zdjęciem z Piotrkiem Kupichą z zespołu Feel oraz Krzysztofem Cugowski, który jest żywą legendą polskiej muzyki.

Widzą poniższą fotografię od razu nasuwa się myśl: „A co jeśli doszłoby do duetu zespołu Jorrgus z Krzysztofem Cugowskim?„. Byłaby to z całą pewnością historyczna dla muzyki tanecznej chwila, jednak jesteśmy zdania, że są pewne stylu muzyki, pewne osobowości, których ze względu na szacunek ich muzyki oraz dobrego imienia i obawą przed hejtem nie powinno się łączyć.
Muzyka zespołu Jogrrus oraz muzyka jaką reprezentuje Krzysztof Cugowski to zupełnie dwa różne światy, których połączenie mogłoby wywołać lawinę niepotrzebnych komentarzy.


Przeboy

Klaudia Bemler

Czelo po co mi to było

Radio FTB

Disco Polo

Back to top button


iskar droga

pobierz aplikację