Kuba z zespołu Playboys opublikował zdjęcie, którego podpis wywołał wiele wzruszeń wśród fanów.

Te zdjęcie poruszyło tysiące fanów wokalisty zespołu Playboys. Ten widok powoduje uśmiech w sercu.

Kuba Urbański – lider oraz wokalista zespołu Playboys, prywatnie bardzo miły i pomagający człowiek nastawiony pozytywnie do życia i bliźniego. Jego zespół Playboys to jeden z czołowych zespołów nurtu muzyki tanecznej, którego kawałki możemy posłuchać w Internecie, telewizji oraz na dyskotekach.
Teledyski zespołu Kuby – Playboys są jednymi z najchętniej oglądanych klipów w serwisie YouTube.

Każdy prawdziwy fan muzyki tanecznej z pewnością zna utwory takie jak: „Ja w to nie wierze”, „Będę Twoim King Kongiem”, „Lejde”, „Nasza noc”, „Razem”, „Moja Twoja” czy też „Pokochaj mnie”. To właśnie te piosenki stworzył Kuba Urbański z zespołu Playboys.

Kuba Urbański to nie tylko artysta muzyczny, lecz również szczęśliwy i kochający mąż oraz tata.

Na swoim fanpagu Kuba opublikował zdjęcie, które wzruszyło tysiące fanów. Na fotografii obok wokalisty zespołu Playboys jest jego córka Hania oraz żona Ewelina, która obecnie jest w zaawansowanej ciąży. Ich piękne wspólne zdjęcie wzruszyło fanów oraz opis jaki umieścił Kuba dodając zdjęcie. Dziecko – to przecinek między ojcem i matką. Ale i spójnik. (Władysław Grzeszczyk).

Fani od razu ruszyli do komentarzy pogratulować pięknej rodziny wokaliście zespołu Playboys.
My wraz z całą redakcją portalu Disco-Polo.eu życzymy całej rodzinie Kuby mnóstwo szczęścia, zdrowia oraz samych pięknych chwil spędzonych w rodzinnym gronie.


Przeboy

Klaudia Bemler

Czelo po co mi to było

Radio FTB

Disco Polo

Back to top button


iskar droga

pobierz aplikację