Kultowy przebój doczekał się nowej wersji! Czadoman odświeża hit sprzed lat!

Z początkiem kwietnia b.r. media obiegły informacje, iż Czadoman otwiera nową, własną działalność. Wielu fanów czekało na dzień, w którym informacja o biznesie w pełni ujrzy światło dzienne.

Twórca, kultowego już utworu „Ruda tańczy jak szalona” wystartował z własnym biznesem – alkoholem „Ruda Wódka”. Artysta pracował na to dwa lata i wydał ponad milion złotych, jednak się opłaciło.

„Ruda Wódka”, podobnie jak wielki przebój Czadomana ma za zadanie rozkręcać imprezy i spotkania towarzyskie w całym kraju. Trunek, jak na twórcę disco polo przystało, dostał nawet promujący go utwór, żartobliwie podpisywany jako 'nowa wersja’ wydanego w 2014 roku utworu „Ruda tańczy jak szalona”.

Jak możemy usłyszeć na nagraniu, na potrzeby promocji nowa wersja otrzymała lekko zmieniony tekst. Punktem wspólnym krótkiej produkcji zostały piękne, towarzyszące Czadomanowi modelki oraz butelki owego trunku.

Trunek Czadomana można nabyć za pośrednictwem sklepu internetowego oraz w sklepach stacjonarnych. Koszt jednej butelki o pojemności 0.7 l przyrównywany jest do ceny wódki z krajem w nazwie, również o takiej samej pojemności.

Choć nagranie trwa zaledwie 33 sekundy, to już od pierwszych akordów gitarowych przypadło fanom do gustu. Jesteśmy pewni, że gdyby połączyć Rudą w kieliszkach z Rudą w głośnikach, mielibyśmy udaną imprezę.

Czadomanowi życzymy sukcesów oraz powodzenia zarówno w muzyce jak i nowym biznesie. Mamy nadzieję, że Ruda Vodka zagości również na Waszych imprezach – pamiętajcie jednak, że z alkoholu trzeba korzystać z rozwagą .

A Wy, drodzy czytelnicy, posiadacie już swoją partię Rudej Wódki? A może dopiero macie w planach zakup? Majówka zbliża się wielkimi krokami, a więc jest to idealny moment by nabyć super-bohaterkę.

Czy Czadoman wyda utwór w pełnej okazałości? By poznać odpowiedź na to pytanie, będziemy musieli jeszcze trochę uzbroić się cierpliwość ale miejmy nadzieję, że tak się stanie.


Przeboy

Klaudia Bemler

Czelo po co mi to było

Radio FTB

Disco Polo

Back to top button


iskar droga

pobierz aplikację