Lady Jessy znów to zrobiła! Fani nie mogą w to uwierzyć! Szykuje się konkretne show!

Lady Jessy słynie z dobrej zabawy przy super muzyce! To będzie kolejna okazja aby w sieci znów zrobiło się o niej głośno!

Od wielu miesięcy w sieci stała się moda na internetowe granie w social mediach. Jedną z najpopularniejszych osób, które bawią innych w sieci swoją muzyką jest Lady Jessy, której osoba już nie pierwszy raz gości w naszych artykułach. Jej cykl imprez internetowych nosi nazwę „Wirtualna Domówka”, którą oglądają tysiące fanów znanej dj’ki oraz muzyki tanecznej.

Najbliższa „Wirtualna Domówka” z gwiazdą muzyki disco polo! Będzie koncert, będą pogaduchy po koncercie, a to wszystko dla fanów.

Co jakiś czas artystka do swojego projektu muzycznego zaprasza zespoły disco polo, które podczas imprezy grają koncert do widowni zgormadzonej w sieci.
Najbliższym gościem w piątek 12.11.2021 u Lady Jessy będzie zespół Explozja. Twórcy hitów takich jak: „Wymarzyłem”, „Mówisz my”, „Czujesz to też” oraz tworu pt: „Szósta rano„, którego premiera odbyła się 6 miesięcy temu a liczba wyświetleń teledysku to prawie 7 milionów odsłon!

Nie możne Was zabraknąć podczas tego wielkiego wydarzenia.
Trzeba zapamiętać 12 listopada godzina 20:00 fanpage na facebooku Lady Jessy.
Zapraszamy!


Przeboy

Klaudia Bemler

Czelo po co mi to było

Radio FTB

Disco Polo

Back to top button


iskar droga

pobierz aplikację